VALORANT Sihirpunk 2.0 Koleksiyonu Oyunda ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Sihirpunk 2.0 Koleksiyonu Oyunda !

Riot Games’in popüler FPS oyunu VALORANT için yepyeni bir silah koleksiyonu oyuna eklendi. Sihirpunk 2.0 Koleksiyonu yeni bir güncelleme ile birlikte oyuna eklenmiş oldu. Koleksiyona dair tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

VALORANT Sihirpunk 2.0 Koleksiyonu


Daha önceden oyuna eklenen Sihirpunk Koleksiyonu, ikinci versiyonu ile tekrardan oyuna geldi. Silah kaplamaları bir önceki koleksiyondan farklı olarak gelen bu yeni koleksiyon da Vandal ve Phantom skinleri bulunmuyor. Silah bitirişi ve renk seçenekleri bulunan Sihirpunk 2.0 Koleksiyonu için oyuncular, şimdiden kaplamaları satın almaya başladılar.

VALORANT Sihirpunk 2.0 Koleksiyonu Fiyatı

Sheriff, Ares, Guardian, Operator ve Bıçak silah koleksiyonu içerisindeki özelleştirmeler olarak sunuldu. Ayrıca Sihirpunk Uğuru, Sihirpunk Kartı ve Sihirpunk Spreyi de koleksiyon içerisinde bulunuyor. Sheriff, Ares, Guardian ve Operator adet fiyatları 1775 olarak oyuna eklendi. Sihirpunk Şok Eldiveni adı ile sunulan bıçağın fiyatı ise 3550 VP. Sihirpunk 2.0 Koleksiyonu fiyatı 7100 VP olarak oyunculara sunulmuş oldu. Koleksiyon olarak satın almanız durumunda 4725 VP karlı alışveriş yapmış olacaksınız.

Sihirpunk Sheriff - 1775 VP

Sihirpunk Ares - 1775 VP

Sihirpunk Guardian - 1775 VP

Sihirpunk Operator - 1775 VP

Sihirpunk Şok Eldiveni - 3550 VP

03.Bölüm Sihirpunk Spreyi - 325 VP

03.Bölüm Sihirpunk Kartı - 375 VP

03.Bölüm Sihirpunk Uğuru - 475 VP

Sihirpunk 2.0 Koleksiyonu - 7100 VP

VALORANT Sihirpunk 2.0 Koleksiyonunu sizinle paylaştık. Bu güncelleme ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile VALORANT VP alarak oyun keyfini en üst seviyeye çıkartmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?