Valorant Silah Güçleri Karşılaştırması YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant Silah Güçleri Karşılaştırması

Riot Games’in en çok tercih edilen FPS oyunu olan Valorant için bugün en tercih edilen silahları listeliyoruz. Bu silahların rakip takıma ne kadar hasar vurduğunu öğrenmeniz daha etkin bir şekilde oyun oynamanızı sağlayacaktır.

Hangi Tabanca Ne Kadar Hasar Veriyor ?

Frenzy, Ghost, Sheriff gibi tabancaların yanı sıra en çok tercih edilen tüfekleri de sizin için sıralıyoruz.

Frenzy - Tercih edilmesinin en büyük sebebi atış hızı en çok olan tabanca olması.

Ghost- Atış hızı Frenzy’e göre düşük olmasına rağmen tercih edilmesinin en büyük sebebi daha stabil bir tabanca olmasıdır.

Sheriff – Kafa vuruşlarında 145-159 aralığında vurması, oyuncuları direkt öldürebilme potansiyeli sayesinde birçok oyuncu Sheriff oynamaktan keyif alıyor.

Phantom mu Vandal mı ?

Birçok oyuncunun tercihleri değişebiliyor. Kimi oyuncular Phantom ile çok iyi sprey atabildiğini söylerken, bazı oyuncular ise Vandal ile "headshot" atmanın daha kolay olduğunu söylüyor. Biz ise silah güçlerini paylaşıp kararı size bırakıyoruz.

Phantom- Atış hızı Vandal’a göre daha fazla ancak uzaktaki bir rakibe karşı hasar oranı daha düşük kalıyor. Atış Saçılmasının az olması sayesinde sürekli ateş edilmesi durumundaki sekme oranı daha düşük oluyor.

Vandal- Atış hızı Phantom’a göre daha yavaş. Oyundaki hasarı en çok olan silahlardan birisi olması da gözden kaçmıyor. Atış Saçılmasının yüksek olması, Vandal ile seri ateş ederken biraz daha sekmesine yol açıyor.

Valorant’ta en çok tercih edilen silahların karşılaştırmasını sizinle paylaştık. Siz de en çok hangi silahı kullandığınızı yorumlardan bahsedebilirsiniz. Oyunda silah kostümlerinin hissiyat olarak belli bir etkisi oluyor. Siz de en sevdiğiniz Valorant Skinlerini almak için indirimli Valorant VP satın alabilirsiniz. VP satın almak için yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak olacaktır.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?