VALORANT Spectrum Koleksiyonu ve Yeni Harita Fracture Oyunda ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Spectrum Koleksiyonu ve Yeni Harita Fracture Oyunda !

Riot Games’in en çok sevilen FPS oyunu VALORANT için 3.Bölüm 2.Kısım başladı. Gelen büyük güncelleme ile birlikte Zedd ile iş birliği yapılarak Spectrum Koleksiyonu ve Yeni Harita Fracture'da oyunculara sunuldu. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Valorant VP satın almak için adres Kabasakal Online !

VALORANT Spectrum Koleksiyonu

Zedd ile iş birliği yapılarak sunulan Yeni Spectrum Silah Koleksiyonu içerisinde Classic, Bulldog, Guardian, Phantom ve Waveform Bıçak bulunuyor. Spectrum Silah Koleksiyonu’nu paket halinde satın almak isterseniz fiyatı 10.700 VP olarak karşınıza çıkacak. Classic, Bulldog, Guardian, Phantom veya Waveform Bıçak silah kaplamalarını ayrı ayrı almak isterseniz ise fiyatlar şu şekilde olacak :

Spectrum Classic – 2675 VP

Spectrum Bulldog – 2675 VP

Spectrum Phantom - 2675 VP

Spectrum Phantom – 2675 VP


Waveform Bıçak – 5350 VP

Spectrum Koleksiyonu - 10.700 VP

VALORANT 3.05 Yama Notları

VALORANT'ın 3. Bölüm'ü, 2. Kısım'la devam ediyor.  Bu yamayla birlikte yeteneklerin, karşı yeteneklere verdiği hasar daha tutarlı hale getirildi, herkesin çok sevdiği iki robot üzerinde düzenlemeler yapıldı ve kademe dağılımı düzenlendi. Fracture'a özel eşleştirme sırasını ve Seçkin Savaş Bileti sahiplerine özel yeni XP takviyesini de eklenen yenilikler arasında.


AJAN GÜNCELLEMELERİ

Brimstone, Sova ve Breach'in yetenek hasarlarına tutarlılık odaklı bazı düzenlemeler yapıldı. Yetenekleri özgürce kullanarak farklı şeyler deneyen ve diğer ajanların oluşturduğu engelleri kendi araçlarıyla aşmaya çalışan oyuncuları ödüllendirmek amacıyla güncelleme yapıldı. Bunu temin etmek için VALORANT'taki fiziksel nesnelerin güvenilir ve tutarlı bir etkileşim içinde olması gerekiyor ki siz de planlarınızı yapıp yeteneklere özel etkileşimleri bilmeye gerek duymadan o planı hayata geçirebilin.

BREACH


Artçı Sarsıntı (C)

Artık şunlara da hasar veriyor:

- Killjoy'un Alarm Botu

- Killjoy'un Nanosürü'sü

- Killjoy'un Tecrit'i

- Cypher'ın Bubi Tuzağı

- Reyna'nın Kem Göz'ü

- Sage'in Bariyer Küresi

- Sova'nın Keşif Oku

- KAY/O'nun SIFIR/Noktası

BRIMSTONE


Uydu Saldırısı (X)

Artık şunlara da hasar veriyor:

- Killjoy'un Nanosürü'sü

- Cypher'ın Bubi Tuzağı

- Sage'in Bariyer Küresi

- Sova'nın Keşif Oku

- KAY/O'nun SIFIR/Noktası

SOVA


Avcı'nın Hiddeti (X)

Artık şunlara da hasar veriyor:

- Killjoy'un Nanosürü'sü

- Cypher'ın Bubi Tuzağı

- Sage'in Bariyer Küresi

- Sova'nın Keşif Ok

- KAY/O'nun SIFIR/Noktası

KILLJOY


Killjoy'un Taret'i bilgi sağlayan, hasar veren ve düşmanı oldukça yavaşlatan çok yönlü bir yetenek. Karşılaşmanın ortalarında veya sonlarına doğru karşı koyulabilir olsa da özellikle tabanca turlarındaki uzun menzil savaşlarında çok baskın oluyordu. Vurulma etkisi, silahların saçılma oranıyla birleşince Taret'i aşarak bastırmak zorlaşıyordu. Bu düzenlemeler Taret yeteneğinin baskınları engelleme gücünü birazcık azaltarak rakiplere karşısında oynamak için daha fazla seçenek sunacak.

Taret (E)

- Mermilerin yavaşlatma etkisi azaldı: %72,5 >>> %29,5

RAZE


Özellikle kredinin düşük olduğu turlarda Bombot'un alan temizleme, rakip tespit etme ve takip etme becerileri Hafif Zırh'a sahip oyunculara tek atabilmesiyle birleştiğinde karşısında oynayanlara çok az seçenek sunuyordu. Bu nedenle, Bombot'a karşı daha fazla taktik yapılabilmesine ortam sağlamak adına hem verdiği hasarı hem de yeteneğin satın alınma bedeli azaltıldı. Bu değişiklik, Raze oyuncularının Bombot'u alan açmak için kullanma sıklığını da attıracaktır.

Bombot (C)

- Maksimum hasarı azaldı: 125 >>> 80

- Minimum hasarı azaldı: 50 >>> 30

- Bedeli azaldı: 400 >>> 300

HARİTA GÜNCELLEMELERİ

YENİ HARİTA: Fracture artık oyunda!


REKABET GÜNCELLEMELERİ

Ölümsüzlük 1, 2 ve 3 kademe aşamaları geri döndü! Liderlik tablosu da Ölümsüzlük aşamasındaki bu düzenlemeyi yansıtacak şekilde güncellenecek. Ölümsüzlük 1, 2 ve 3 aşamalarına göre dereceli hazır grup kısıtlamaları da düzenlendi:

- Elmas 1 → Ölümsüzlük 1

- Elmas 2 → Ölümsüzlük 2

- Elmas 3 → Ölümsüzlük 3

- Önceden yayınlanan makalede detaylıca açıklandı üzere dereceli kademe dağılımı düzenlendi.

- Fracture'a özel eşleştirme sırası geldi. Bu eşleştirme sırası, oyunculara rekabetçi oyuna gelmeden önce antrenman yapma imkânı tanımak amacıyla derecesiz olacak.

- Fracture'a özel eşleştirme sırası iki hafta boyunca oyunda kalacak ve ondan sonra Fracture haritası dereceli eşleştirme sırası da dahil olmak üzere tüm modlarda devreye girecek.

İLERLEME GÜNCELLEMELERİ

Seçkin Savaş Bileti Bonus XP Takviyesi

- Seçkin Savaş Bileti'ni satın aldığınızda, 2. Kısım'ın sonuna kadar oynadığınız tüm eşleştirmeli karşılaşmalardan Savaş Bileti ilerlemesi için %3 XP takviyesi kazanacaksınız.

- Savaş Bileti deneyiminin tadına varmak için farklı aşamaları ve ödülleri açmak gerektiğini düşünülüyor. Oyuncuların dönüm noktalarını geçmesi ve kazandıklarıyla ilgili kendini iyi hissetmesi önemli. Fakat bu özellik geriye dönük olarak uygulanmayacak. Yani Seçkin Savaş Bileti'ni ne kadar çabuk alırsanız XP takviyesinden o kadar çok faydalanırsınız. 

- XP takviyesi günlük ve haftalık görevlere uygulanmayacak.

SOSYAL GÜNCELLEMELER

- AFK tespit etme sistemi güncellendi. Oyuncular artık Ölüm Kalım Savaşı ve Kartopu Çatışması gibi oyun modlarındaki karşılaşmalarda AFK kalarak Savaş Bileti/hesap seviyesi kasamayacak.

PERFORMANS GÜNCELLEMELERİ

- Sunucunun kare süresi ping hesaplamalarından çıkarıldı.

- NVIDIA Reflex'in kullandığı işaretler güncellendi.

- NVIDIA Reflex'i görüntü oluşturma gecikmesini azaltmak ve ölçmek için kullanıldığı açıklandı. Bu güncellemeyle birlikte Reflex, kareleri daha iyi takip etmeli ve sistemdeki eski işaretleri düzeltmenin yanı sıra yeni işaretler de eklemeli.

HATALAR

Ajanlar

- Hem takımdaki hem de rakip takımdaki Viper'ın aynı anda duman attığı durumlarda görüş kısıtlaması ve çürüme etkisinin yok olmamasına sebep olan hata giderildi.

- Gölgelerin İçinden yeteneğinin dönüş konumu engellendiğinde Omen'in başka nesnelerin içinde takılıp kalmasına sebep olan hata giderildi.

- Omen artık Karanlık Örtü'yü kullandıktan sonra silahını beklenenden daha yavaş çekmeyecek.

- Astra artık Astral Yolcu halinden çıktıktan sonra silahını beklenenden daha yavaş çekmeyecek.

- KAY/O'nun İPTAL/Komut yeteneğinin Ascent'teki camları kırmasına sebep olan hata giderildi.

Rekabet Modu

- Liderlik tablosunun belli bir oyuncu aratıldığı sırada sonsuz bir yükleme döngüsüne girmesine sebep olan hata giderildi.

Espor Özellikleri

- Koçlar artık yükleme ekranında tüm ajan seçim bilgilerini (iki takımın da ajan seçimi vb.) görebilmeli.

- Gözlemci moderatörlerin tur sırasında bağlantısının koptuğu ve tekrar bağlandığı durumlarda mola sayacını görmesine engel olan hata giderildi.

VALORANT Spectrum Koleksiyonu, Yeni Harita Fracture ve 3.05 Yama Notları hakkındaki detayları sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. 3.Bölüm 2. Kısım heyecanına ortak olmak için ihtiyacınız olan VALORANT VP satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?