VALORANT Takımın Ası Koleksiyonu Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Takımın Ası Koleksiyonu Oyunda!

VALORANT'a bir süre önce geleceği paylaşılan, Takımın Ası Koleksiyonu bu gece itibariyle eklendi. Takımın Ası Koleksiyonu'na dair tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın alarak koleksiyona sahip olmak için adres Kabasakal Online!

VALORANT Takımın Ası Koleksiyonu Fiyatı

Takımın Ası Koleksiyonu'nda Frenzy, Judge, Phantom, Vandal ve Operator skinleri bulunuyor ve bu yeni koleksiyon 17 Mart - 31 Mart tarihleri arasında mağazada olacak. Koleksiyon içerisindeki silah skinlerinin herhangi bir seviye yükseltmesi veya özel bitirişi bulunmuyor. Ayrıca ajanlara özel bir koleksiyon olduğu için herhangi bir bıçak skini de koleksiyonda yok. Jett, Reyna, Raze, Phoneix ve Yoru'nun görsellerini içeren silah koleksiyonu oldukça etkileyici duruyor. Bu yüzden fiyatı, getirilen diğer koleksiyonlara göre gayet uygun olarak sunuluyor. Tüm silahların tek fiyatları 1275 VP olarak sunuluyor. Takımın Ası Koleksiyonu Fiyatı 5616 VP. Koleksiyon olarak satın almanız durumunda 4734 VP kar etmiş oluyorsunuz.

VALORANT Takımın Ası Koleksiyonu Silahları

Takımın Ası Frenzy - 1275 VP

Takımın Ası Judge - 1275 VP

Takımın Ası Phantom - 1275 VP

Takımın Ası Vandal - 1275 VP

Takımın Ası Operator - 1275 VP

Takımın Ası Uğuru - 475 VP

Takımın Ası Spreyleri - Her Sprey 325 VP

Takımın Ası Kartları - Her Kart 375 VP

Takımın Ası Koleksiyonu Fiyatı - 5616 VP

VALORANT Takımın Ası Koleksiyonu'na dair tüm detayları size aktardık. Bu ajanlara özel koleksiyona sahip olmak için ihtiyacınız olan VALORANT VP, Kabasakal Online'da sizi bekliyor. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın, hızlı bir şekilde VP'lerin sahibi olun.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?