VALORANT Türk Ajan Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Türk Ajan Geliyor!

En çok sevilen FPS oyunlarından birisi olan VALORANT için heyecan verici haberler gelmeye devam ediyor. VALORANT PBE sunucularında 4.05 yaması ile gelen detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online!

VALORANT Türk Ajan

Poligondaki Brimstone ofisindeki mesaj kutusu yenilendi. Cypher’ın gönderdiği yeni mesaja göre, Cypher yeni bir şantajcının izini sürüyor. Tam konumunun daha belli olmadığını ancak konum sinyallerinin Türkiye’den geldiği ile ilgili bir bilgi aktarıyor. Ayrıca Brimstone’un görsel tahtasındaki işaretler de Türkiye üzerinde birleşiyor. VALORANT’ın son sinematiği ve paylaşılan gizli koordinatlara baktığımız zaman sonraki haritanın Lizbon’da geçeceğini düşünüyoruz. Böylece de Türkiye üzerinde verilen sızıntılara dayanarak, VALORANT Yeni Ajan Türk olacak.

VALORANT Yeni Türk Ajan

Tüm ajanların gerçek isimlerini ve bilgilerini ortaya çıkartan şantajcıyı bulmak için Sova, Breach, Chamber, Neon, Kayo ve Cypher görevlendirilmiş. Ayrıca Sova, Brimstone’a bıraktığı sesli mesaj ile beraber: “Komutanım, şu şantajcıyı ele geçirmek için oluşturulacak ekiple ilgili tavsiyemi istemiştin. Benim dışımda Cypher’da kesinlikle gitmeli. Bütün bir şehri gözetleme işini başka kimse yapamaz. Chamber uygun bir noktadan ateş desteği yapar. Breach’in de tahliye konusunda bir geçmişi var, bunu kullanmadan olmaz. Neon’da sahada hızlı hareket ediyor. Bir de Killjoy’dan biraz uzaklaşsa iyi olur. İkisinin o laboratuvardan çürüdüğü yeter. Kayo’da Akbaba’nın pilotluğunu yapacak. Yerde 5 kişi, havada 1. Bu iyi bir düzen. Bu tehditi adalete teslim edeceğiz Brimstone. Sana söz veriyorum!” şeklinde bir mesaj bırakıyor.

VALORANT Türk Ajan'a dair sızdırılan tüm bilgileri sizinle paylaştık. Sizce yeni ajanın yetenekleri neler olacak? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyatlarla VP satın alarak VALORANT heyecanını en üst seviyeye çıkartmak için hemen aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?