VALORANT Türk Ajan Ne Zaman Gelecek? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Türk Ajan Ne Zaman Gelecek?

VALORANT'a kısa süre içerisinde gelecek Türk Ajan ile ilgili geliştiriciler tarafından ipuçları paylaşılmaya devam ediyor. VALORANT Türk Ajan Ne Zaman Gelecek sorusunun cevabı ise haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online!

VALORANT Türk Ajan

VALORANT Ajanların Durumu - Mart 2022 bilgilendirmesi ile beraber yeni gelecek ajanın, Türk Ajan olacağını kesinleştiren bir görsel de oyuncularla paylaşıldı. Sizin gibi bizi de oldukça heyecanlandıran bu gelişmeye dair küçük paylaşımlar da yapıldı. Öncelikle VALORANT geliştiricileri, yeni ajan tasarlama ve oyuna eklenme süresinin 12-15 ay gibi uzun süreçler sonrasında çıktığını ve bununla birlikte: Mevcut temel oyun tarzlarında ne eksik? Büyük fırsatlar sunan temalar var mı? Oyunun sağlığı için ne gerekiyor? gibi soruları tam olarak yanıtlaması gerektiğini belirttiler. Ayrıca sıradaki ajan, avlamak üzere düşmanların peşine düşme heyecanını daha yoğun bir şekilde hissetmemizi sağlayacak Paylaşılan bilgilendirmenin son kısmı ise şu şekilde oldu: "İşte böyle dostlar, şöyle tekrar bir düşündüm de yazacaklarım bu kadardı. 2. Kısım Savaş Bileti'ni bitirememe düşüncesi geceleri kâbusum oluyor (SAVAŞ BİLETİ ÇOK İYİ, 48. AŞAMAYI AÇMAM LAZIM). Daha ne kadar kasmam gerektiğini bilmediğim için korkuyorum ama sonuçta, "Herkesin bir korkusu var." Açıkçası son kısımdaki Türkçe cümlenin ajanın seslendirmeleri içerisinde olacağını düşünmek bile oldukça heyecan verici. Bu bilgilendirme ile beraber Türk Kahvesi, Nazar boncuklu yüzük ve hem görselin adında hem de görselde olan Lokum ile beraber bir görsel de paylaşıldı. Görselde dikkat etmemiz gereken başka bir detay ise Cypher'ın işaretlenmesi ve bilgisayar ekranında Sova'nın olması. Yeni Türk Ajan Öncü olacağı böylece kesinleşmiş oluyor. Tıpkı Skye'ın kurt yeteneği gibi ajanın kendine has bir yeteneği olacağı da sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor. İşte paylaşılan görsel:

VALORANT Türk Ajan Ne Zaman Oyuna Gelecek?

Bugün itibariyle 4.Bölüm: 2.Kısım'ın sonlanmasına 28 gün kaldı. Yeni kısım ile beraber Yeni Türk Ajan oyuna eklenecek. Türk ajan ile buluşmamıza 1 aydan daha kısa bir süre kaldı diyebiliriz. Tabii bu süre içerisinde ajan ile ilgili birçok güncelleme ve sızdırılacak bilgiler de olacak. Paylaşılacak olan tüm bilgileri kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayın. Bu arada, Türkiye'nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online farkı ile indirimli VP satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?