Valorant Türkiye için Atış Serbest ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant Türkiye için Atış Serbest !

Valorant heyecanını herkese gösterme vaktiniz geldi. Riot Games’in, en sevilen oyunlarından olan rekabetçi FPS oyunu Valorant için oyuncularına yenilikleri her zamanki gibi devam ediyor. 11 Mayıs 2021 saat 15.00 itibariyle hayata geçen Atış Serbest isimli yeni platformla, 2021 yılı boyunca devam edecek pek çok yarışmaya katılım sağlayıp, geniş ödül havuzundan faydalanabilirsiniz.

Valorant, oyuncularına rekabet ve çekişme dolu bir deneyim yaşatmaya yeni etkinliklerle devam ediyor. Valorant Türkiye özelinde hayata geçirdiği “Atış Serbest” platformunda, Valorant dünyasındaki her alandan sürpriz yarışmalarla karşılacaksınız. atisserbest.com sitesinde sene boyunca her ay yeni yarışmalar bulabilirsiniz. Platform kapsamında oyuncuların karşısına Valorant dünyasına dokundukları her alandan bir yarışma konusu çıkması ve bu şekilde çeşitli ödüllere kavuşmaları hedeflendi.  Bu kapsamda oyuncular sanatçı yönlerini ortaya çıkarabilir, başlarından geçen en saçma olayı paylaşabilir veya çok iyi oyunları kovalayabilirler. Valorant Türkiye’de Yeteneklerinizi sergileyip ödül kazanabilirsiniz. Girmeniz gereken site : atisserbest.com ! Burada çeşitli yarışmalarla karşılaşıp, bunlardan kendinize uygun olan bir tanesini seçip sadece kendi oyun içi gönderilerinizi paylaşabilirsiniz .Kazanan isimleri ise siteyi ziyaret eden diğer oyuncuların oyları belirleyecek. "Atış Serbest" dedikten sonra Valorant VP almak için ise siteniz yine kabasakalonline.com !

Atış Serbest Lansmana özel 6 yarışma 

Etkinlik kapsamında oyuncuları Valorant etrafında yaşadıkları her deneyimi konu alan yarışmalar bekliyor. Etkinlik özelinde 6 yarışma aynı anda başlıyor ve 3 Haziran’a kadar devam edecek. Bu süre boyunca oyuncular, oyun dünyasının sevilen isimleri wtcN, Unlost, Legoo, Kendinemüzisyen, cNed ve Eylül’ün jüriliğindeki kategorilerde yarışıp, VP ödüllerini kazanabilirsiniz. Her bir yarışma için ödül dağılımı ise şu şekilde olacak:

Birinci ödülü: 20.000 Valorant Puanı

İkinci ödülü: 15.000 Valorant Puanı

Üçüncü ödülü: 10.000 Valorant Puanı

Valorant heyecanını herkese gösterme vaktinin geldiğini düşünüyoruz. Siz de “Atış Serbest” diyorsanız hemen web sitemize girip en uygun fiyatlarla Valorant VP satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?