VALORANT Ufkun Sınırı Koleksiyonu Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Ufkun Sınırı Koleksiyonu Oyunda!

İki hafta önce sızdırılıp kısa süre sonra oyuna geleceği söylenen Ufkun Sınırı Koleksiyonu bugün oyuna eklendi. VALORANT Ufkun Sınırı Koleksiyonu'na dair tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online!

VALORANT Ufkun Sınırı Koleksiyonu

Ufkun Sınırı Koleksiyonu'nda Ghost, Ares, Bulldog, Vandal ve Operator skinleri bulunuyor ve bu yeni koleksiyon 31 Mart - 13 Nisan tarihleri arasında mağazada olacak. Koleksiyon içerisindeki silah skinlerinin herhangi bir seviye yükseltmesi veya özel bitirişi bulunmuyor. Bu yüzden fiyatı, getirilen diğer koleksiyonlara göre gayet uygun olarak sunuluyor. Oldukça etkileyici olan bu koleksiyondaki tüm silahların tek fiyatları 875 VP olarak sunuluyor. Ufkun Sınırı Koleksiyonu Fiyatı 2930 VP. Koleksiyon olarak satın almanız durumunda 1445 VP kar etmiş oluyorsunuz.

VALORANT Ufkun Sınırı Koleksiyonu Silahları

Ufkun Sınırı Ghost - 875 VP

Ufkun Sınırı Ares - 875 VP

Ufkun Sınırı Bulldog - 875 VP

Ufkun Sınırı Vandal - 875 VP

Ufkun Sınırı Operator - 875 VP

Ufkun Sınırı Koleksiyonu - 2930 VP

VALORANT Ufkun Sınırı Koleksiyonu'na dair tüm detayları size aktardık. Fiyatına göre oldukça güzel olan bu özel koleksiyona sahip olmak için ihtiyacınız olan VALORANT VP, Kabasakal Online'da sizi bekliyor. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın, indirimli VP'nin sahibi olun.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?