VALORANT Unutulmaz Koleksiyonu Oyunda ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Unutulmaz Koleksiyonu Oyunda !

Riot Games’in sevilen FPS oyunu VALORANT, oldukça sevilen yepyeni bir silah koleksiyonunun oyuna ekledi. Unutulmaz Koleksiyonu, ilk andan itibaren oyuncular tarafından büyük ilgi topladı. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın alma adresin Kabasakal Online !

Unutulmaz Silah Koleksiyonu

Bugün itibariyle oyuna eklenen Yeni Silah Koleksiyonu içeriği oldukça merak ediliyordu. Frenzy, Ares, Bulldog, Vandal ve Bıçak olarak koleksiyon içeriği mevcut. Küçük bir hançer olarak alınan silah, karanlık ve aydınlık kısımlarda renk değiştiriyor. Aynı şekilde koleksiyon içindeki silahlarda farklı renklere sahip oluyor. Radyanitlerle alabileceği üç farklı renk seçeneği de koleksiyon silahlarına özel bir şekilde bulunuyor. Özel bitiriş animasyonu bulunmayan koleksiyon, bu açıdan daha sade düşünülmüş.

Unutulmaz Koleksiyonu Fiyatları

Silahları tek başına almak isterseniz 1275 VP gibi bir fiyatla karşılaşıyorsunuz. Catrina bıçağı için tek fiyat ise 2550 VP. Unutulmaz Koleksiyonu fiyatı ise 5100 VP olarak karşımıza çıkıyor. Birçok pahalı koleksiyondan sonra gelen Unutulmaz Koleksiyonu fiyatı ise oyuncuları oldukça mutlu ediyor. Koleksiyonun tüm parçalarını ve fiyatlarını aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz:

Unutulmaz Frenzy -1275 VP

Unutulmaz Ares -1275 VP

Unutulmaz Bulldog – 1275 VP

Unutulmaz Vandal -1275 VP

Catrina – 2550 VP

Unutulmaz Kartı -375 VP

Unutulmaz Silah Koleksiyonu – 5100 VP

VALORANT Yeni Silah Koleksiyonu hakkında detayları paylaştık. Sizin yeni VALORANT Unutulmaz Koleksiyonu hakkındaki fikirleriniz neler ? Görsellere ve tasarıma dair görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın.

Unutulmaz Koleksiyonu'na sahip olmak için ihtiyacınız olan VALORANT VP’yi buraya tıklayarak alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?