VALORANT Uzaylı Avcısı Koleksiyonu Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Uzaylı Avcısı Koleksiyonu Oyunda!

VALORANT yeni koleksiyonu bugün itibariyle oyuna geldi. VALORANT Uzaylı Avcısı Koleksiyonu daha şimdiden oyuncular tarafından beğenilen bir koleksiyon olmayı başardı. Tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online!

VALORANT Uzaylı Avcısı Koleksiyonu

VALORANT Uzaylı Avcısı Koleksiyonu oyuna geldi. 23 Haziran'a kadar oyunda olacak olan Uzaylı Avcısı Koleksiyonu içerisinde Frenzy, Bucky, Odin, Phantom ve bıçak skinleri bulunuyor. Koleksiyon içerisindeki silah kaplamalarının ekstra bir seviye yükseltmesi bulunuyor. Herhangi bir renk seçeneği bulunmuyor. Koleksiyonun tek dezavantajların birkaçı renk seçeneği ve özel bitiriş animasyonuna sahip olmaması denilebilir. Koleksiyona ait kalp atış hızı sensörü yükseltmesi bulunması, koleksiyonu diğer koleksiyonlardan ayıran en önemli özelliklerden birisi. Omega dünyasında geçecek olan VALORANT yeni harita temalı olabileceği konuşulan bu koleksiyonun içerisindeki tüm silahların tek fiyatları 1775 VP olarak sunuluyor. Uzaylı Avcısı Koleksiyonu Fiyatı 7100 VP. Koleksiyon olarak satın almanız durumunda 3550 VP kar etmiş oluyorsunuz. Sakın av olma temalı bu koleksiyona sahip olmak için VP alabilirsiniz.

Uzaylı Avcısı Koleksiyonu Silahları

Uzaylı Avcısı Frenzy 1775 VP

Uzaylı Avcısı Bucky 1775 VP

Uzaylı Avcısı Odin 1775 VP

Uzaylı Avcısı Phantom 1775 VP

Uzaylı Avcısı Bıçağı 3550 VP

Uzaylı Avcısı Koleksiyonu 7100 VP

VALORANT Uzaylı Avcısı Koleksiyonu ile ilgili tüm detayları şimdilik bu kadar. Yeni koleksiyonu beğendiniz mi ve satın almayı düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Bu özel silah kaplamalarına sahip olmak için ihtiyacınız olan VALORANT VP, Kabasakal Online'da sizi bekliyor. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın, VP alarak indirimleri yakalayın.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?