VALORANT Yağmacı 2 Koleksiyonu Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yağmacı 2 Koleksiyonu Oyunda!

Tüm oyuncuların favorisi olan VALORANT Yağmacı koleksiyonu yenilendi! VALORANT Yağmacı 2.0 koleksiyonu oyunculara sunuldu. Zaten gerek bitiriş animasyonu gerek görüntüsü olarak tüm oyuncuların beğenisi toplayan koleksiyon yeni silahlar ile oyuncuların beğenisine sunuldu. VALORANT Yağmacı 2 ile birlikte Ghost, Spectre, Phantom, Odin ve harika bir Karambit kostümüne sahip olabilirsiniz. Sizler de Yağmacı 2 koleksiyonuna sahip olmak istiyorsanız hemen Kabasakal güvencesi ve hızlı teslimat garantisi ile VALORANT VP satın alın!

Yağmacı 2 Koleksiyonu

Yağmacı 2 ya da diğer adıyla Reaver 2 koleksiyonunda toplam 5 adet silah bulunuyor. Yeni koleksiyon ile birlikte sahip olabileceğiniz silahları saymıştık. Oyuncuların favori yakın dövüş silahlarından biri olan Karambit, Yağmacı 2 koleksiyonunda en çok beğeniyi toplayan silah oldu. Yağmacı 2 koleksiyonunda bitiriş animasyonu var fakat ilk Yağmacı koleksiyonu ile aynı bitiriş animasyonuna sahip olmak oyuncuları üzdü. 

VALORANT Yağmacı 2.0 Kaç VP

Geldik tüm VALORANT severlerin merak ettiği soruya. Yeni VALORANT koleksiyonu kaç VP? Koleksiyon fiyatlarında herhangi bir değişiklik yok bir önceki koleksiyonlar ile aynı.

Yağmacı 2.0 Ghost 1775 VP

Yağmacı 2.0 Spectre  1775 VP

Yağmacı 2.0 Phantom  1775 VP

Yağmacı 2.0 Odin  1775 VP

Yağmacı 2.0 Karambit 4350 VP

VALORANT Yağmacı 2 koleksiyonu hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Şimdi sizler de bu harika koleksiyona sahip olmak istiyorsanız, indirimli VALORANT VP fiyatları ile birlikte Kabasakal yanınızda. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklayıp VALORANT VP satın almak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?