Valorant Yeni Ajan Astra Tanıtıldı - Ajan Astra Yetenekleri YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


Valorant Yeni Ajan Astra Tanıtıldı 

Riot Games Ajanı Astra için muhteşem bir tanıtım videosu yayınlandı. Yeni Ajan Astra için tüm bilinenler ve bilinmedik yüzünü beraber inceleyelim ne dersiniz ?


Ajan Astra Nereden Geliyor ? 

Aslında Ganalı denetleyici olan Astra Afrofuturizm ‘den ilham alan bir karekterdir. Oyundaki şuanda bulunan Ajanlardan daha yenilikçi ve büyük özellikler taşıyan özellikler taşımaktadır. Valorant Tasarımcısı Jordan Anton açıklamalarında ‘Aslında harita kontrolünü yapacak ve yönetecek bir karakter yapmak istedik. Aslında o hep ordaydı keşfedilmeyi bekliyordu ve planlarımızı öne çıkararak oyunda bomba atmaktan daha çok düşmanınızı okumaya ve hareketlerini izlemeyi bilen bir şampiyon yaratmaktı ve başardık.’ Kelimelerini paylaştı.

Yeni Ajan Astra Yetenekleri 

Yeni Ajan Astra büyük beklentiler yaratırken oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor.  Birbirinden eşsiz uzay yeteneklerini beraber inceleyelim.

(C) Yerçekimi Kuyusu

Yer çekimi kuyusu oluşturabilmek adına bir yıldızı aktifleştirip bölgede bulunan oyuncuları patlamadan önce merkeze doğru çekip tüm oyuncuların defanslarını kırılgan hale getirir.

(Q) Nova Darbesi
Nova nabzını yaşamanın tam vakti nabzı patlatmak için yıldızı etkinleştirin. Şarj süresi kısa olan yeteneği kullanarak bölgedeki bütün oyuncuları sarsabilirsiniz.

(E) Nebula
15 saniye süren bir duman bulutu ile ortalığı birbirine katın.

(F) Dağıt

Yıldızları dağıtmak için F tuşunu kullan, yeni bir konuma getirerek yerleştirebilir ve geri getirebilirsin. Yıldızı nereye koyarsan orada sahte bir nebula oluşturur ve toz dumanının içinde kaybolursun.

(X) Astral Form

Astral Forma girerek yıldızları dağıtın. Kozmik bölünmedeki gücünüzü kullanmak için sağ tıklayın. Kozmik duvarı nereye açmak isterseniz iki kez sol tıklayarak açarak rakiplerinizi o alanın içerisinde kaybolur hale getirin.
Valorant VP Nasıl Satın Alırım ?

Valorant VP ile yeni gelecek Astra ‘ya birbirinden eşsiz skinler çıkarabilir. Karekterleri muazzam şekilde efektif hale getirebilirsiniz. Valorant VP satın al kendini eşsiz zamanlar içerisinde bul. Üyelikli veya üyeliksiz bir şekilde mobil ödeme, kredi kartı, havale, bitcoin gibi birbirinden eşsiz ödeme yöntemlerinden birini kullanarak stoktan teslim Valorant VP sahibi olabilirsiniz. İndirimli ve ucuz fiyat garantisiyle Kabasakal Online sizi bekliyor.

 


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?