VALORANT Yeni Ajan Chamber YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yeni Ajan Chamber

En çok sevilen FPS oyunlarından birisi olan VALORANT için Yeni Ajan Chamber'ın duyurusu yapıldı. 18.Ajan olarak oyuna eklenecek olan Chamber ile ilgili detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

VALORANT Yeni Ajan Chamber Fragmanı

Oyuna eklenecek VALORANT 18.Ajan olarak açıklanan Fransız Gözcü Chamber'ın yetenekleri ve oynanışı ile ilgili kısa görüntüler de paylaşıldı. Birkaç gündür VALORANT sosyal medya hesaplarında paylaşılan kısa görüntülerden sonra dün saat 18:00'da yeni ajan fragmanı yayınlandı.

VALORANT Yeni Ajan Chamber Yetenekleri

Yeni Ajan Chamber 3.Bölüm 3.Kısım'ın çıkış tarihinden 2 hafta sonra yani VALORANT 3.10 Yaması ile birlikte oyuna eklenecek. VALORANT tarafından yapılan açıklama ile Yeni Ajan'ın 2 hafta gecikmeli olarak oyuna ekleneceği duyurulmuştu. Birçok oyuncu tarafından oldukça beğenilen Chamber'ın yetenekleri de oldukça etkileyici görünüyor. Bundan sonra oyun içerisinde iki düellocu yerine sadece Chamber'ın seçilmesi muhtemel olacaktır. Bu arada VALORANT 8.Ajan hala oyuna eklenmedi. Oyuncular tarafında büyük bir merakla beklenen büyük bir konu ise 8.Ajan boşluğu nasıl doldurulacak konusu oluyor. İşte karşınızda VALORANT Chamber Yetenekleri :

(C) Trademark

Tıpkı Killjoy'un alarm botu gibi bir trap yerleştirebiliyorsunuz. Alarm botun patlaması gibi patlayarak rakipleri yavaşlatıyor. Killjoy'un alarm botundan farkı ise düşmanlar gelip trap üzerinden geçince Sage'ın buzu gibi yavaşlamaya uğraması oluyor. Bu skillin oyuncular tarafından dezavantajlı görünmesi sebebi ise rakip düşman yerleştirilen trap'i görebiliyor.

(Q) Headhunter

Chamber'ın elindeki dürbünlü Sheriff skilini aldığınızda her bir mermi için 100 kredi harcamanız gerekecek. Toplamda 800 kredi harcayarak alabileceğiniz bir yetenek olmuş olacak. Ancak sağ click ile bu silahla vurduğunuz ilk mermi, ajanla hareket etmediğiniz sürece isabetli olacak.

(E) Rendezvous (oh-la-la)

İki adet teleport noktası yerleştirmeye yarayan yepyeni bir yetenek. Chamber'ın elindeki kartları yerleştirerek istediğiniz yerden kartı attığınız yere aynı Yoru'nun ışınlanması gibi gidebiliyorsunuz. Yere atılan kartları tekrar yerden toplama şansınız da var.

(X) Tour de Force (Really Riot? KEKW)

Chamber'ın ultisini özetleyecek olursak, Spike'a Hücum'daki altın silah diyebiliriz. Aynı bir operatör gibi ancak rakibinizin bacağına isabet ettirseniz bile kill alabileceğiniz bir ultisi mevcut olacak. Rakibi öldürdükten sonra ise etrafta çıkan bir daire ile rakibinizi yavaşlatabiliyorsunuz.

3.Bölüm 3.Kısım Savaş Bileti

3.Bölüm 3.Kısım Savaş Bileti'nde hangi silah koleksiyonlarının oyuna ekleneceği de belli oldu. Geçtiğimiz Savaş Bileti koleksiyonlarına bakacak olursak çok daha etkileyici ve oyuncular tarafından hoş karşılanan skinler bizi bekliyor. Aero, Goldwing ve Genesis adı altında gelecek olan bu silah kaplamalarına sahip olabilmek için 1000 VP karşılığında VALORANT Savaş Bileti satın almanız gerekecek.

Yeni Savaş Bileti Kartları

Aero Koleksiyonu

Goldwing Koleksiyonu

Genesis Koleksiyonu

3.Bölüm 3.Kısım Savaş Bileti Bıçağı

VALORANT Yeni Ajan Chamber ve 3.Bölüm 3.Kısım Savaş Bileti ile ilgili detayları size aktardık. Oldukça etkileyici bir kısım ve yepyeni bir ajan bizi bekliyor. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?