VALORANT Yeni Ajan Chamber Oyunda ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yeni Ajan Chamber Oyunda !

Uzun süredir büyük merakla beklenen Yeni Ajan Chamber nihayet VALORANT’a geldi. Bu güncelleme ile birlikte Yeni Ajan Chamber ile birlikte oyun keyfini en üst seviyeye çıkartabilirsiniz. Chamber ile ilgili detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

VALORANT Yeni Ajan Chamber


Yeni Ajan Chamber, VALORANT 3.10 Yaması ile birlikte oyuna eklendi. Bugün itibariyle oyuna eklenen ve birçok oyuncu tarafından oldukça beğenilen Chamber'ın yetenekleri de oldukça etkili. Bu güncelleme ile birlikte oyun içerisinde iki düellocu yerine sadece Chamber'ın seçilmesi oldukça muhtemel görünüyor. Chamber yeteneklerini oyun içerisinde deneyimleyebilmek için Ajan kontratı kısmından etkinleştirip 5.seviyeye kadar kasmanız gerekiyor. Ancak bir an önce Chamber ile oyun keyfine varmak istiyorsanız, 1000 VP karşılığında seviye yükseltebilirsiniz.

VALORANT Yeni Ajan Chamber Yetenekleri

(C) Kartvizit

Düşmanlar için etrafı tarayan bir tuzak yerleştirin. Görünen düşmanlar tuzağın menzili içine girdiğinde, tuzak geri sayıma başlar. Tuzak devreye girdiğinde etki alanını stabil olmayan bir hale getirerek içinde bulunan düşmanları yavaşlatır. Tıpkı Killjoy'un alarm botu gibi bir trap yerleştirebiliyorsunuz. Alarm botun patlaması gibi patlayarak rakipleri yavaşlatıyor. Killjoy'un alarm botundan farkı ise düşmanlar gelip trap üzerinden geçince Sage'ın buzu gibi yavaşlamaya uğraması oluyor. Bu skilin en büyük avantajı ise 2 tane olması ve siz side değiştirseniz bile aktif olarak çalışması oluyor.

(Q) Kelle Avcısı

Ağır bir tabanca kuşanmak için etkinleştirin. Tabancanın alternatif atışı nişan almanızı sağlar. Chamber'ın elindeki dürbünlü Sheriff skilini aldığınızda her bir mermi için 100 kredi harcamanız gerekecek. Toplamda 800 kredi harcayarak alabileceğiniz bir yetenek olmuş olacak. Sheriff’in daha hızlı ve hasarı daha çok olan bir yetenek olarak düşünebilirsiniz.

(E) Buluşma

İki tane ışınlayıcı yerleştirin. Işınlayıcılardan birinin menzilinde ve yerde dururken, tekrar etkinleştirerek hızlıca diğer ışınlayıcıya ışınlanın. Işınlayıcıları tekrar yerleştirmek üzere bıraktığın yerden alabilirsiniz. İki adet teleport noktası yerleştirmeye yarayan yepyeni bir yetenek. Chamber'ın elindeki kartları yerleştirerek istediğiniz yerden kartı attığınız yere aynı Yoru'nun ışınlanması gibi gidebiliyorsunuz. Oldukça hızlı olan bu ışınlanma yeteneği için kartı attığınız dairesel alan içerisinde atmanız gerekiyor. Yere atılan kartları tekrar yerden toplama şansınız da var.

(X) Keskin Tarz

Doğrudan isabet ettiği düşmanları anında öldüren güçlü ve özel bir keskin nişancı tüfeği kuşanmak için etkinleştirin. Düşmanı öldürdüğün yerde, içine giren düşmanları yavaşlatan bir etki alanı oluşturur. Chamber'ın ultisini özetleyecek olursak, Spike'a Hücum'daki altın silah diyebiliriz. Tıpkı bir operatör gibi ancak rakibinizin bacağına isabet ettirseniz bile 150 hasar verebileceğiniz bir ultisi mevcut olacak. Rakibi öldürdükten sonra ise etrafta çıkan bir daire ile rakibinizi yavaşlatabiliyorsunuz.

VALORANT 3.10 Yama Notları

VALORANT 3.10 Yaması ile birlikte Yeni Ajan Chamber oyuna eklenmiş oldu. Bunun yanı sıra artık dereceli sıraya tüm kademeler için 5’li hazır gruplarla girebiliyorsunuz. Bu demek oluyor ki arkadaşlarınızla oynamak için aradaki rank farkı artık önemsiz oldu. Ayrıca birkaç milisaniyelik girdi gecikmesine sebep olan 128 FPS sorunu da bu güncelleme ile beraber ortadan kaldırıldı.

Rekabet Güncellemeleri

İkincil hesapları azaltmak amacıyla dereceli sıradaki 5'li hazır grupların tüm kademe kısıtlamalarını kaldırıldı. Oyuncuların ikincil hesaplar açmasının en yaygın nedeni mevcut kademe kısıtlamalarına takılmadan arkadaşlarıyla birlikte oynamak istemeleri. 5'li hazır gruplar özelinde bu kısıtlamaların kaldırılması, daha küçük hazır gruplarla ilgili dereceli sıra kısıtlamalarına takılmadan arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Tabi ki bu değişikliği uygulanırken bu tarz gruplar için belirlenen kurallar da ona göre ayarlandı. Böylece, beceri aralığı geniş olan hazır grupların sebep olabileceği rekabet bütünlüğü sorunlarının önüne geçmek amaçlandı.

Gruptaki herkes Elmas 2 veya altındaki bir kademedeyse:

4 tane arkadaşınızla hazır grup kurdunuz diyelim. En düşük kademedeki oyuncu Gümüş 1'deyken en yüksekteki oyuncu Platin 1'de olsun. En yüksek ve en düşük kademedeki oyuncular arasındaki fark, standart grup kısıtlamalarının 1 kademe dışında olduğu için takımınız %50 daha az kademe puanı kazanır.

Grubunuzdaki bir veya daha fazla kişi Elmas 3 veya üstündeki bir kademedeyse:

Hazır grubunuzdaki 4 kişi Ölümsüzlük kademesinde, 1 kişiyse Elmas 2 kademesinde olsun. Kademe farkından dolayı tüm takım %75 daha az kademe puanı kazanır veya kaybeder.

Grubunuzdaki bir veya daha fazla kişi Radyant'ta olduğunda:

Minimum düzeyde bu kademelerdeki oyuncular da dahil olmak üzere 5'li hazır gruplardaki herkes %75 daha az kademe puanı kazanır. Radyant kademesinin altındaki oyuncularla oynamak otomatik olarak potansiyel kademe puanı kazancınızı %90 azaltır.

5'li hazır gruplara yönelik değişikliğin yanı sıra rekabet sırasındaki 4'lü grupları tamamen kaldırıldı. Bunun sebebi ise bu tarz gruplar genelde geride kalan tekli oyuncunun normale oranla çok daha kötü bir deneyim yaşamasına sebep olması. Bu seçeneği kaldırarak zararlı davranışlara yönelik raporları ciddi oranda azalacağı düşünülüyor.

VALORANT Sihirpunk 2.0 Koleksiyonu Geliyor

Yarın itibariyle oyuna eklenecek olan yepyeni VALORANT Sihirpunk 2.0 Koleksiyonu içerisinde bir Vandal veya Phantom bulunmuyor. Sheriff, Ares, Guardian, Operator ve Bıçak içeren yeni koleksiyon için silahların 1775 VP ve bıçağın 3550 VP olacağı tahmin ediliyor. Sihirpunk 2.0 Koleksiyonu ile ilgili paylaşılan ilk görsel ise şu şekilde :

VALORANT Yeni Ajan Chamber ve VALORANT Sihirpunk 2.0 Koleksiyonu ile ilgili tüm detayları size aktardık. Düşüncelerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın. Chamber'ı hemen açıp, oynayabilmeniz için ihtiyacınız olan VALORANT VP'yi aşağıdaki görsele tıklayarak alabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?