VALORANT Yeni Ajan Deadeye Geliyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yeni Ajan Deadeye Geliyor

VALORANT Yeni Ajan Deadeye ile ilgili her şey hazır ! VALORANT tarafından yapılan açıklamalar ile ajanın oyuna ne zaman ekleneceği, görselleri ve yetenekleri ise kısmen belli oldu. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

VALORANT Yeni Ajan Deadeye

Oyuncuların merakla beklediği Yeni Ajan Deadeye için üzücü olan tek haber ise yaklaşık 3 hafta sonra oyuna eklenecek olması. Önümüzdeki hafta oyuna eklenmesi beklenen Yeni Gözcü Ajan’ı 3.Bölüm 3.Kısım’ın başlangıcından 2 hafta sonra VALORANT 3.10 Yaması ile birlikte görebileceğiz.

VALORANT 3.Bölüm 3.Kısım Ajan Gecikmesi

Bununla ilgili VALORANT Karakter Yapımcısı John Goscicki tarafından yapılan açıklamalar paylaşıldı. Bu açıklamaların tamamını ise devamında size bildiriyoruz :

“Ben VALORANT Karakter Yapımcısı John Goscicki ve bazı gelişmeleri içeren, bir nevi "Ajanların Durumu" makalesiyle karşınızdayım. 3. Bölüm 3. Kısım'ın çıkmasına çok az kaldı. Genel itibarıyla tempomuza baktığınızda yeni bir kısmın başlangıcında yeni bir ajan görmeyi beklediğinizi biliyoruz.

Ekibim adına, “———” isimli sıradaki ajanın 3. Bölüm 3. Kısım'ın çıkışından iki hafta sonra 3.10 Yaması'yla oyuna ekleneceğini bildirmek isterim. Yeni ajanı geliştirme süreci ilerledikçe, bizden beklediğiniz kaliteyi henüz yakalayamadığımızı fark ettik. Bu yüzden, ajanı oyuna iki hafta geç ekleyecek ve o arada son ince ayarlamaları yapacağız. Bazen yaptığınız işin son %10'luk kısmı geride kalan %90'lık kısmı bir araya getiren parça olabilir.

Buradaki esas endişemiz, ajanların ne yaptığını gösteren görsel efektler gibi oynanışa netlik kazandıran öğelerin içimize sinmemiş olması. VALORANT gibi kararların milisaniyeler içinde verildiği oyunlarda bu öğeler net bir şekilde görünmeli. Bu kararı vermek bizim için hiç kolay olmadı. Umarız biz son rötuşları yaparken gecikmemizi anlayışla karşılayabilirsiniz.

Güzel haberlerimiz de var! Size sıradaki ajanın olayını göstermeyi iple çekiyoruz! Yarın yani 29 Ekim saat 18:00'da sosyal medya kanallarımızı takip ederseniz, yeni gelecek Gözcü'yü görebilirsiniz.”

Goscicki’nin de belirttiği üzere bugün 18:00’da VALORANT sosyal medya kanallarında yeni ajan tanıtımı paylaşılacak. Büyük bir kısmının tamamlandığını ancak ajanın oyun içindeki son rötuşlarının tamamlanması için kısa bir süre daha zamana ihtiyaçları olduklarını açıkladılar. Bununla birlikte yeni ajan ile ilgili yukarıda paylaştığımız birkaç görseli de paylaşmayı ihmal etmediler.

VALORANT Yeni Fransız Ajanı

17.Ajan olarak oyuna eklenecek olan Deadeye, tıpkı Sova, Cypher ve Killjoy gibi Gözcü Ajan olacak. Deadeye, Fracture haritası portalları tarafından oyuna ekleneceği düşünülen yeni ajan olarak oyuna gelecek. Kısa süre önce Fracture haritasında kısa değişiklikler yapılarak sinyaller verilmişti. Fracture tanıtım videosundaki konuşan kişinin de yeni ajan olduğu tahmin ediliyordu. Fracture güvenlik duyurusunda ortaya çıkan “Vincent Fabron” ise muhtemelen Deadeye'ın VALORANT hikayesindeki geçecek ismi olacak.

VALORANT Yeni Ajan Deadeye ile ilgili paylaşılan bilgileri size aktardık. Yeni Gözcü Ajan ile ilgili düşüncelerinizi ve beklentilerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. VALORANT güncellemeleri geldikçe size haberdar ediyor olacağız.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?