VALORANT Yeni Ajan Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yeni Ajan Geliyor!

VALORANT yeni ajanın kod adı sızdırıldı. VALORANT yeni sezonun gelmesi ile birlikte yeni ajan beklentileri oyuncular tarafından artmıştı ve yeni duyurulan bir sızıntıya göre yeni ajanın kod adı belli oldu. VALORANT yeni ajan kim, VALORANT yeni ajan ne zaman çıkacak gibi tüm sorular haberin devamında sizleri bekliyor. Şimdilik sizlerde VALORANT yeni sezonun heyecanını yaşamaya devam etmek istiyorsanız hemen Kabasakal güvencesi ile birlikte VALORANT VP satın alın ve yeni sezonun harika ödüllerine sahip olmaya başlayın. 

Image

VALORANT Yeni Ajan

VALORANT yeni ajan kod adı Mage olarak sızdırıldı. Kod adı dışında herhangi bir kesin bilgi yok fakat VALORANT yeni ajan ne zaman çıkacak tahmin yürütebiliriz. 5. Bölüm 1. Kısım'ın başlaması ile birlikte yeni harita, yeni savaş bileti gibi birçok özellik eklendi. VALORANT yeni haritası Pearl'ün sinematik videosunda karakterlerin farklı bir evrene geçtiklerini gördük. YeniVALORANT ajanı bu evrenden olabilir. VALORANT yeni ajanın kod adının Mage olması aslında karakterin bir radyanit kullanıcısı olacağını ele veriyor gibi. Yani radyanit gücü ile birlikte güçlerini kuvvetlendiren bir büyücü olabilir. VALORANT'a yeni eklenecek ajanın Kontrolcü olması bekleniyor. Henüz yeni ajanın hangi ülkeden olacağı hakkında bir bilgi yok. Fakat gene son haritanın Lisbon'da olduğu varsayarsak yeni ajanın Portekiz bölgesinden gelmesi bekleniyor. 

VALORANT yeni ajan hakkında şu an da bilinen tüm bilgileri sizler ile paylaştık. Yeni ajan hakkındaki beklentileriniz neler? Yorumlarda bizler ile paylaşmayı unutmayın. Şimdi sizlerde aşağıdaki görsele tıklayarak VALORANT VP satın alabilir ve yeni sezon biletindeki harika ödüllere sahip olabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?