Valorant Yeni Ajan KAY/O YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant Yeni Ajan KAY/O

Türkiye’nin en çok oynanan FPS oyunu olan Valorant için gelecek olan yeni ajanın görselleri ve videosu sızdırıldı. Sızdırılan görüntülere göre oyuna gelecek olan yeni ajan bir robot. KAY/O isimli yeni ajanın görüntüsü ve yetenekleri ise oyuncuları şimdiden heyecanlandırdı. Yeni ajan gelmeden önce Valorant kaplamalarına En Uygun Fiyat Garantisi ile sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Yeni Ajan Robot KAY/O

Raze’in Valorant Resmi Facebook sayfasını hacklemesi, Killjoy’un Valorant Resmi Twitter hesabını hacklemesi gibi ilginç olayların içerisinde, yeni ajanla ilgili küçük küçük sızıntılar biz oyunculara verilmişti. Ancak bu sefer gelen sızıntılar doğrultusunda direkt yeni ajanın fotoğrafı ve oyun içerisinde yer alan çatışma görselleri de bulunuyor. Görsellerin birisinde ise KAY/O’nun etrafa saçtığı dairesel bir alan sayesinde Killjoy’un Alarm Botu’nun devre dışı kaldığını rahatlıkla görebiliyoruz.

VALORANT'ın Yeni Ajanı KAY/O'nun Yetenekleri


Q: Bıçağı fırlatarak saplandığı yerdeki rakiplerinizin yetenek kullanımını önleyin.

E: Kısa mesafeli körünüz ile rakibinizin görüşünü engelleyin.

C: Yanıcınızı yere atarak birden fazla patlama ile hasar verin.

VALORANT'ın Yeni Ajanı KAY/O'nun Ultisi


Ulti ile birlikte daha seri bir şekilde ateş edilirken isabet ettirdiği mermiler rakiplerinin yeteneklerini devre dışı bırakır.

KAY/O ulti esnasında ölürse 15 saniye boyunca bir takım arkadaşı tarafından kaldırılabilecek.

3.Bölüm 1.Kısım Savaş Bileti Bıçağı Belli Oldu

Paylaşılan bilgilere göre yeni gelecek Ücretsiz Savaş Bileti için hazırlanan bıçak belli oldu. Savaş Bileti’nin yeni içerikleri belli olmasa da gelecek olan yeni bıçak şimdiden oyuncuların beğenisini topladı bile. Vandal, Bulldog, Sheriff ve Operator Silah kaplamaları da oyuncuların bir hayli ilgisini çekmiş durumdalar.

Valorant KAY/O ile ilgili paylaşılan bilgileri size aktardık. Ayrıca yeni gelecek Savaş Bileti içeriklerini de sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Türkiye’deki En uygun fiyatlarla ve güvenilir adresten Valorant VP satın almak için kabasakalonline.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?