VALORANT Yeni Ajan Neon Geliyor ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yeni Ajan Neon Geliyor !

Riot Games’in sevilen oyunu VALORANT için Yeni Ajan Neon kısa süre oyuna geliyor. Muhtemelen önümüzdeki Salı günü oyuna eklenecek Neon’un yetenekleri belli oldu. Kısa bir fragman ile duyurulan Yeni Filipinli Ajan Neon ile ilgili detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

VALORANT Yeni Ajan Neon

Uzun süredir merakla beklenen ve yıldırımları kontrol edeceği düşünülen Neon’un karakter sınıfı da belli oldu. Yeni Ajan Neon, Düellocu olarak oyuna eklenecek. Tıpkı Jett, Raze, Reyna, Yoru ve Phoneix gibi yetenek ve becerilerini kullanarak takım arkadaşlarına yardımcı olabilecek bir ajan olacak. Yeteneklerinden birisi tıpkı Phoneix’in Ateşten Duvar yeteneği gibi ancak aralarındaki farkı Neon’un bu yeteneğinin çift olması. Side’a giriş yaparken kullanabileceğiniz bu yetenek sayesinde, koridor oluşturarak giriş yapabilecek gibi duruyorsunuz. Ayrıca Yoru’nun flaşına benzer bir momentum ile duvarlara çarptırarak kullanabileceğiniz bir yeteneği ile düşmanları sarsabiliyorsunuz. Bir yeteneği ise kayma yeteneği olacak. VALORANT Neon Fragman’ında da gördüğünüz üzere Neon, kayma yeteneği kullanıyor. VALORANT Yeni Ajan Neon Ultisi ise inanılmaz etkileyici duruyor. Ulti ile beraber hem hızlı koşuyor hem de sanki şarjlı bir elektrik gibi yetenek kullanıyor. Ancak ultisinin etkisini oyuncular şimdiden tartışmaya başladılar bile.

VALORANT Neon Ne Zaman Geliyor ?

11 Ocak Salı günü itibariyle oyuna eklenmesi beklenen Neon için heyecanlı bekleyiş, tekrardan başlamış oldu. VALORANT 4.Bölüm’ün başlamasıyla birlikte Neon oyuna eklenecek. VALORANT 4.Bölüm’ün ismi ise Karmaşa ! VALORANT 4.Bölüm Karmaşa ile beraber Yeni Savaş Bileti, Yeni Ajan Neon ve VALORANT Yeni Harita ile ilgili küçük bilgilendirmelerin de bizimle olacağını söylemek mümkün.

VALORANT Yeni Ajan Neon ile alakalı tüm detayları sizinle paylaştık. Ajan ile ilgili bilgiler paylaşıldığında hızlı bir şekilde haberim olsun diyorsanız bizi takip etmeyi unutmayın. VALORANT VP alarak Neon geldiğinde heyecanı katlamak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?