VALORANT Yeni Ajan Varun Batra Tanıtıldı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yeni Ajan Varun Batra Tanıtıldı!


Tüm oyuncuların merak ettiği yeni ajan Varun Batra'nın görseli duyuruldu.

VALORANT 21. ajan olarak bilinen Varun Batra için Riot Games, resmi bir görsel yayınlandı. Riot Games, nihayet yeni ajan Harbor’un görüntüsünü ortaya çıkardı. Peki, Valorant yeni ajan Harbor ne zaman çıkacak, tüm detayları sizler ile paylaştık. Sizler de yeni ajan çıkar çıkmaz oynamak istiyorsanız Kabasakal adresimizden İndirimli VP alabilirsiniz.


VALORANT Yeni Ajan: Harbor (Varun Batra )

Mevcut bilgilere göre, Alpha Earth’ten Varun Batra, karaborsadan antikaları kurtarmakla uğraşan çok uluslu bir şirket olan. REALM adlı bir şirketle çalışıyor. Varun Batras’ın ikisi de antika uzmanı, ancak Omega Earth’ün REALM’e sahip olup olmadığı belli değil. Varun Batra’nın yetenekleri şu an için bilinmese de suyu kontrol edebilen bir ajan olacağını düşünüyoruz. Oyunun en son çıkan Türk Ajanı Fade’in bir Öncü olduğu göz önüne alındığında. Riot’un bu kadar kısa sürede başka bir Öncü eklemesi pek olası değildir. Varun Batra Ne Zaman Çıkıyor? ve Varun Batra Büyük olasılıkla bir Gözcü veya bir Kontrolör. 

Yeni Ajan Harbor (Varun Batra ) ne zaman gelecek?


18 Ekim 5. Bölüm 3. Kısım güncellemesi le birlikte 18 Ekim 2022 tarihinde yayınlanması bekleniyor.


VALORANT yeni ajan Harbor (Varun Batra ) hakkındaki tahmin edilen tüm teorileri sizler ile paylaştık. Siz VALORANT'ın yeni ajanından neler bekliyorsunuz? Yeni ajanın yetenekleri sizce ne olacak? Bizler ile paylaşmayı unutmayın. Sizde  İndirimli VP Almak istiyorsanız Kabasakal üzerinden alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli olacaktır.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?