VALORANT Yeni Harita Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yeni Harita Geliyor!

VALORANT Yeni Harita çok kısa süre içerisinde oyuna gelecek. Yeni harita ile ilgili sızdırılan tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. Bu arada en uygun fiyat garantisi ile VALORANT VP alarak hesabınızı doldurmak için adresiniz Kabasakal Online!

VALORANT Yeni Harita

VALORANT yeni kısım ile beraber oyuna büyük bir güncelleme gelmişti. Bu güncelleme ile beraber VALORANT yeni savaş bileti ve Türk Ajan Fade'de oyuna eklenmişti. Yeni harita Lizbon'da geçecek. En azından sızdırılan bilgiler şimdilik bu şekilde oldu. Şu an oyunda aktif bulunan oyuncu kartı aslında yeni haritamız ile ilgili bariz bir ipucunu bize sunuyor. Bu kartta Oran ve Ruben'i bir tramvay içerisinde görüyoruz. Bu tramvay aslında Omega dünyasında olan Portekiz'deki Eléctrico 27 Tramvayı. 19 Mayıs tarihinde oyuna eklenen Gece Pazarı teması da su altında veya bir akvaryumda geçen bir tema ile oyuna eklenmişti. Buradan yeni haritanın Portekiz Lizbon'da geçeceğini söyleyebiliriz.


VALORANT Yeni Harita Ne Zaman Gelecek?

VALORANT 5.Bölüm ile beraber yeni harita da oyuna eklenecek. Yaklaşık olarak bir ay sonra yeni harita oyuna gelmiş olacak. Lizbon'da geçecek olan Omega dünyasının yeni haritası saldıranlar ve savunanlar dengesinden biraz farklı olacak gibi görünüyor. Tabii bu süre içerisinde paylaşılan başka bilgiler olursa da Kabasakal Online farkı ile bunu öğrenebileceksiniz. Bu arada 2 Haziran tarihi itibariyle VALORANT'ın 2.yılı doluyor. Geçtiğimiz sene VALORANT 1.yılına özel küçük bir etkinlik düzenlenmiş ve oyunculara ödüller dağıtılmıştı. Bu sene de böyle bir etkinliğin gelmesi oyuncular tarafından bekleniyor.  VALORANT Yeni Harita ile ilgili şimdilik sızdırılan bilgiler bu kadar. VALORANT Gece Pazarı 1 Haziran'a kadar oyunda kalacak. Gece Pazarı indirimlerini kaçırmamak için VP satın almak isterseniz aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?