VALORANT Yeni Harita ve Yeni Ajan Geliyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yeni Harita ve Yeni Ajan Geliyor

Türkiye’nin en sevilen FPS oyunlarından birisi olan VALORANT için yepyeni bir harita ve ilgi çekici olan yeni ajan kısa süre içerisinde oyuna geliyor. Bu gelecek yeniliklerin detayları haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Valorant VP satın almak için adres her zaman olduğu gibi Kabasakal Online !

Yeni Ajan Kod Adı : Splinter

Oyuna gelecek yeni bir güncelleme bize yeni ajanı da birlikte getirecek gibi görünüyor. Bu yeni ajan ile ilgili daha önceden paylaştığımız bilgilerin yanı sıra ne zaman geleceği de aşağı yukarı belli oldu. 8 Eylül tarihinden itibaren yeni ajanında oyuna eklenmesi Valorant oyuncuları tarafından bekleniyor. Valorant'a gelecek olan bu yeni ajanın isminin "Deadeye" olması tahmin ediliyor. Sova ile bağlantısı olduğu düşünülmesinin sebebi ise hem görsel olarak birbirlerine benzemeleri hem de Sova kartındaki Deadeye yazısının olması.

Yeni Harita Kod Adı : Canyon

Valorant’a gelecek güncellemeleri önceden bize aktaran bir Twitter kullanıcısı 14 Ağustos tarihinde Yeni Harita Kod Adı : Canyon şeklinde bir tweet attı. Bununla birlikte oyuna Canyon adında birçok dosyaların yüklendiği ve bazı görsellerin de sızdırılarak paylaşıldığı görüldü. Bunlardan bazıları Ajan Seçimi Menüsünde dahi bizimle paylaşılıyor.

Fotoğraftan da gördüğümüz gibi büyük bir kanyonda geçebilecek olan bu yeni haritayı oyuncular şimdiden sabırsızlıkla bekliyorlar.

Valorant Yeni Harita ve Yeni Ajan ile ilgili bilgileri sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyat fırsatları ile Valorant VP satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?