VALORANT Yeni Koleksiyon Luna Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yeni Koleksiyon Luna Geliyor!

Valorant Yeni Koleksiyonun adı Luna (Ay Tavşanı)olarak duyuruldu Yeni koleksiyon VALORANT Luna Koleksiyonu ile ilgili ayrıntılı bilgiler haberin devamında sizleri bekliyor. Şimdi sizler de yeni koleksiyona sahip olmak istiyorsanız her zaman olduğu gibi 7/24 canlı destek hizmetiyle Kabasakal Online yanınızda. Hemen indirimli VALORANT VP satın alın!

Yeni Koleksiyon Luna

Yeni duyurulan VALORANT Luna (Ay Tavşanı) koleksiyonunda herhangi bir özel animasyon, bir yükseltme ya da varyant içermeyeceği ve yeni koleksiyonda 5 adet silah görünümü, 1 oyuncu kartı, ve aynı zamanda da 2 silah uğuru olacak gibi görünüyor. Valorant Abyssal (Derin Sular) koleksiyonu 5 adet silah görünümünden oluşacak.

VALORANT Yeni Luna (Ay Davşanı) Koleksiyonu Silahları

 ➤ VALORANT Luna Vandal

 ➤ VALORANT Luna Spectre

 ➤ VALORANT Luna Marshal

 ➤ VALORANT Luna Ghost

 ➤ VALORANT Luna Descent

VALORANT Luna (Ay Tavşanı) Koleksiyonu Çıkış Tarihi Ne Zaman?

VALORANT Luna koleksiyonu oyunseverler için satışa 26 Ocak 00.00 tarihinde VALORANT mağazası üzerinden satışa açılacak.

Valorant Luna (Ay Tavşanı) Koleksiyonu Kaç VP ?

Luna koleksiyonunu satın almak istediğinizde tüm ürünler 5100 VP olarak satıla sunuluyor. Koleksiyon içerisinden silahları ayrı ayrı almak isterseniz yakın dövüş silahı hariç her biri 1275 VP olarak satılıyor. Luna's Descent yani yakın dövüş silahı ise 2550 VP.

VALORANT Luna (Ay Tavşanı) hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Yeni koleksiyon hakkında ne düşünüyorsunuz bizimle paylaşmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi 7/24 Canlı destek ekibi ile hızlı bir şekilde Valorant VP almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit Kabasakal Online adresine aşağıdaki görsele tıklayarak gidip İndirimli VP alışverişi yapabilirisiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?