VALORANT Yeni Koleksiyon Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yeni Koleksiyon Oyunda!

VALORANT oyuncularını şımartmaya devam ediyor. VALORANT Champions koleksiyonu arkasından Kohaku Matsuba ve şimdi ise harika görselleri ile Zamanın Ötesi koleksiyonu oyuna eklendi! Şimdi sizler de yeni koleksiyona sahip olmak istiyorsanız en ucuz VP'ler ile Kabasakal Online'da. Hemen indirimli VALORANT VP satın alın!

VALORANT Zaman Ötesi Koleksiyonu

Yeni koleksiyon ile bizleri her zaman olduğu gibi 5 farklı silah kostümü karşılıyor. Bu koleksiyonun en şaşırtıcı yanı hem Phantom hem Vandal silahları için koleksiyonun aynı anda gelmiş olması. Yeni koleksiyonun bir diğer sevindirici yanı da silahların bitiriş animasyonu olması. Yeni koleksiyonda Vandal, Phantom, Sheriff, Judge ve bir adet yakın mesafe silahı mevcut. Peki VALORANT yeni koleksiyon kaç VP diyorsanız fiyatlandırması bu şekilde. 

Zamanın Ötesi Sheriff - 2175 VP


Zamanın Ötesi Judge - 2175 VP


Zamanın Ötesi Phantom - 2175 VP


Zamanın Ötesi Vandal - 2175 VP


Zamanın Kökeni - 4350 VP


Bütün koleksiyonu tek seferde aldığınız taktirde 8700 VP ödüyorsunuz 13050 VP'ye denk geliyor. Yani Paket olarak aldığınızda Bıçak ücretsiz olarak geliyor. Yeni koleksiyon harika görünüyor. Aynı zamanda bitiriş animasyonu ile ön plana çıkıyor. Şimdi sizler de yeni VALORANT koleksiyonuna sahip olmak istiyorsanız uygun fiyatlar ile adresiniz her zaman oldu gibi Kabasakal Online. Hemen indirimli VP satın almak için aşağıdaki görsele tıkla.
Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?