VALORANT Yeni Koleksiyon "Sarmad" Geliyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yeni Koleksiyon "Sarmad" Geliyor

Uzun zamandır herhangi bir güncelleme gelmeyen VALORANT sonunda sessizliği bozdu. Hem de bomba gibi haberler ile. VALORANT yama notlarını bir önceki haberimizde incelemiştik. Sırada VALORANT'ın yeni koleksiyonu Sarmad var. Siz de şimdiden yeni VALORANT koleksiyonuna hazırlık yapmak istiyorsanız her zaman olduğu gibi adresiniz Kabasakal Online. Hemen en uygun fiyat garantisi ile VP satın alın!

VALORANT Sarmad Koleksiyonu

Yeni eklenen koleksiyonda 4 farklı silah ve bir adet harika yakın dövüş silahı bulunuyor. Maalesef ki yeni VALORANT koleksiyonunun herhangi bir bitiriş animasyonu mevcut değil. 14 Temmuz tarihi ile VALORANT yeni koleksiyonu oyun içi mağazadan satın alınabilir durumda oyunculara sunuldu. VALORANT yeni koleksiyon kaç VP diyenler için işte yeni koleksiyon silahları ve ücretleri.

Sarmad Vandal 1275 VP

Sarmad Phantom 1275 VP

Sarmad Frenzy 1275 VP

Sarmad Spectre 1275 VP

Sarmad Serket'in Bıçağı 2550 VP


VALORANT yeni koleksiyon hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Farklı bir temaya ve renklere sahip olan bu koleksiyona sahip olmanız için Kabasakal yanınızda. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın indirimli VALORANT VP fiyatlarını kaçırmayın.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?