VALORANT Yeni Koleksiyon Run it Back Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


VALORANT Yeni Koleksiyon Run it Back Oyunda!

VALORANT'ta uçuşan kumlar dindi ve Sermet Koleksiyonu oyundan kalktı. Şimdi ise harika silah çıkartmalarından oluşan bir karma koleksiyon bizleri bekliyor. Run it Back 3 ya da diğer adıyla Yakardöner koleksiyonu VALORANT mağazasında yerini aldı! Şimdi sizler de VALORANT yeni koleksiyonuna sahip olmak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Hemen indirimli fiyatları ile birlikte VALORANT VP satın alın yeni koleksiyondaki harika silahlara sahip olun!

VALORANT Yakardöner Koleksiyonu

Özel olarak seçilen VALORANT silah kaplamaları ile oluşturulan yeni VALORANT koleksiyonu 5 farklı silahtan oluşuyor. Maalesef ki yeni koleksiyonda herhangi bir yakın dövüş silahı mevcut değil. Yakardöner koleksiyonu ile birlikte Classic, Stringer, Bucky, Phantom ve Operator kostümlerine sahip olabileceksiniz. Oyuncuların favori kostümlerinden biri olan İyon Phantom, paketi ilgi odaklarından biri yapıyor. Aynı zamanda paketi öne çıkaran diğer özellik ise bazı silahlarda bitiriş animasyonlarının olması. İyon Phantom, Radyanit Krizi 001 Bucky ve Sihirpunk Operator ile harika bitiriş animasyonlarına sahip olabilirsiniz. Yeni koleksiyonun duyurulması ile oyuncuların merak ettiği soru "VALORANT Yakardöner Koleksiyonu kaç VP?" oldu.

Yerçekimsel Uranyum Nörateşleyici Classic 1775 VP


Ego Stringer 1775 VP


Radyant Krizi 001 Bucky 1775 VPİyon Phantom 1775 VP


Sihirpunk Operator 1775 VP


Bütün paketin toplam ücreti ise 5950 VP yapıyor. Yani tüm paketi satın aldığınızda 2925 VP kâr etmiş oluyorsunuz.

VALORANT yeni koleksiyon hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Yeni koleksiyonda tüm oyuncuların kesin alacağım dediği bir silah olduğunu düşünüyoruz. Siz hangi silah kostümünü satın alacaksınız? Şimdi sizler de yeni koleksiyona sahip olmak istiyorsanız hemen Kabasakal güvencesi ile VALORANT VP satın alın. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?