VALORANT Yeni Koleksiyonu ve Yeni Haritası Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


VALORANT Yeni Koleksiyonu ve Yeni Haritası Geliyor!

Uzun zamandır beklenen VALORANT güncellemesi sonunda geliyor! Yeni sezonun başlangıcı ile birlikte VALORANT yeni haritası ve VALORANT'ın yeni koleksiyonuPrelude To Chaos seti oyuna ekleniyor. Son çıkan VALORANT koleksiyonlarının aksine bu koleksiyonda silahlarda 4 farklı yükseltme ve bıçakta ise 2 farklı seviye yükseltmesi bulunuyor. En iyisi şimdiden yeni çıkacak VALORANT koleksiyonu için hazırlık yapmak. Neyse ki Kabasakal yanınızda, hemen en uygun fiyat garantisi ile birlikte VALORANT VP satın al!

VALORANT Yeni Koleksiyon

Yeni eklenen koleksiyonda dört farklı silah ve bir adet bıçak mevcut. Türkçe ismi henüz kesin olarak yayınlamadı fakat Kaos'a Giriş olarak adlandırabilir. VALORANT yeni koleksiyonu 5. Bölüm 1. Kısım'ın başlaması ile birlikte oyuna eklenecektir. Peki yeni koleksiyonda hangi silahlar var diyorsanız işte yeni koleksiyonda gelen tüm silahlar;

Vandal

Operator

Shorty

Stringer

Bıçak

Her silahın daha önce söylediğimiz gibi 4 farklı seviye yükseltmesi bulunacak. Bıçakta ise 2 farklı seviye yükseltmesi mevcut. Koleksiyonun tamamında 3 renk seçeneğiniz de bulunuyor. Bu renkler yeşil, beyaz ve mavi olacak. En harika yanı ise koleksiyonun içerisindeki silahların bitiriş animasyonu bulunması! Aşağıdaki videodan VALORANT yeni koleksiyonunun içeriğini inceleyebilir ve bitiriş animasyonunu izleyebilirsiniz.

VALORANT Yeni Harita

Tahminlerimizde haklı çıktık! Daha önce sizler ile paylaştığımız VALORANT yeni haritası haberinde olduğu gibi yeni gelecek olan harita su altında geçiyor! VALORANT yeni haritanın adı ise "Pearl" olarak geçiyor.  Pearl şu an için özel eşleştirme sırasında mevcut fakat rekabetçi oyuna henüz eklenmedi. VALORANT ekibi öncelik ile oyuncuların yeni haritada antrenman yapmasını ve haritayı keşfetmesini istiyor. VALORANT yeni harita ise 2 hafta sonra dereceli maçlar da erişilebilir olacak. Aşağıda ise yeni haritanın resmi tanıtım videosunu izleyebilir ve gerçekten büyüleyici gözüken yeni haritanın atmosferine kendinizi kaptırabilirsiniz.

VALORANT yeni haritası ve VALORANT yeni koleksiyonu hakkındaki tüm bilgileri sizler ile paylaştık. Yeni gelen harika koleksiyona çıktığı sahip olmak isterseniz hiç dert etmeyin çünkü Kabasakal sizler ile! Aşağıdaki linke tıklayarak VP satın alabilir ve koleksiyona çıktığı gibi sahip olabilirsiniz!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?