Valorant Yeni Minima Koleksiyonu Geldi YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant Yeni Minima Koleksiyonu Geldi

Valorant'ın son güncellemesi 2.09 ile Yeni Minima Koleksiyonu silah kaplamaları da gelmiş oldu. Siyah ve mat bir kaplama tarzı seçilen bu yeni koleksiyon için oyuncular, VP satın alarak envanterlerine dahil etmeye başladı bile. Riot Games, Valorant için son zamanlarda oyuna birçok silah kaplamaları ekliyor. Kısa bir süre önce Valorant'a gelen 2.09 güncellemesi ile birlikte oyuna yeni bir silah kaplaması koleksiyonu eklenmiş oldu. Minima Koleksiyonu adlı silah kaplaması seti mat-siyah renklerinde tercih edilmiş ve oldukça sade bir görünüme mevcut. Minima Koleksiyonu, renkli ve detaylı kaplamalardan hoşlanmayan oyuncuların tercih ettiği bir koleksiyon oldu aslında. Oyuncular tarafından asil durduğu söylenen bu silah kaplamalarının fiyat detaylarını ise haberimizin devamında görebilirsiniz.

Minima Koleksiyonu Silah Kaplamaları Fiyat ve Detayları

Minima serisine ait, her zaman olduğu gibi beş farklı silah görünümü mevcut. Mevcut silah kaplamalarının görünümlerinı ve fiyatlarını aşağıdan görüntüleyebilirsiniz :

Minima Sheriff - 1275 VP

Minima Spectre - 1275 VP

Minima Ares - 1275 VP

Minima Phantom - 1275 VP

Minima Operator - 1275 VP

Yukarıda belirtilen fiyatlar, tek silah kaplamalarına ait fiyatlar. Minima tek silah kaplaması fiyatı 1275 VP. Ayrı ayrı olarak satın alınmak istenirse her ürün için 1275 VP ödeyerek sahip olabilirsiniz. Toplamda 6375 VP olmuş oluyor. Paket olarak beş kaplamayı satın almak isterseniz bu fiyat 4270 VP olmuş oluyor ve toplamda size 2105 VP tasarruf sağlamış olacak. Bu silah kaplamalarına en uygun fiyatlarla sahip olmak için kabasakalonline.com sitemizi ziyaret ederek indirimli Valorant VP satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?