VALORANT Yeni Mod Premier Nedir, Nasıl Oynanır? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yeni Mod Premier Nedir, Nasıl Oynanır?

Oyun içi turnuva modu Valorant Premier hakkındaki detaylar netlik kazandı. Riot Games’in 5’e 5 karakter tabanlı FPS oyunu, rekabete dayanan yepyeni bir moda kavuşacak. Oyuncular, yeni bir sezonluk mücadeleyle bambaşka bir heyecan yaşayacaklar. Valorant’a gelecek yeni turnuva modu ilk olarak bu yılın başlarında açıklanmıştı. Premier, oyuncuların Dereceli Mod’da alışkın olduklarından daha yüksek bir rekabet sağlamayı amaçlıyor. Peki Valorant yeni rekbaetçi mod Premier nedir, Valorant yeni rekbaetçi mod Premier nasıl oynanır? Detayları sizler için inceledik. Valorant VP alışverişlerinizi sitemiz üzerinden hızlı ve güvenilir şekilde yapabilirsiniz. VALORANT Yeni Mod Premier Nedir?

Valorant Premier, takımınızı kurup sezon boyunca önceden planlanmış karşılaşmalarda yer alabileceğiniz bir oyun içi özellik ve Dereceli'ye kıyasla çok daha yüksek düzeyde rekabet sağlayacak yeni bir rekabet modudur. Premier şu anda alfa sürüm olarak biliniyor.  
Valorant Premier'de 5 kişilik bir takım kurarak beceri düzeyi birbirine yakın oyuncuların kurduğu takımlara karşı mücadele edebileceksiniz. Takımınızı kurduktan sonra  bir kümeye yerleştirilecek ve sezon boyunca haftalık karşılaşmalar ve turnuvalarda oynayacaksınız. Her sezonun birkaç hafta süreceği bu yeni rekabette en iyi performans göstermeyi başarırsanız, takımınızla sezon sonu turnuvasında Küme Şampiyonu unvanı için yarışma hakkı kazanabilirsiniz. 

VALORANT Yeni Mod Premier Nasıl Oynanır?

2022 yılının Kasım ayından itibaren Valorant rekabetçi moduAlfa durumunda ve yalnızca Brezilya ile sınırlı. Yani Valorant Premier alfa testleri yalnızca Brezilya sunucusunda gerçekleştirilecek. İlerleyen zamanlarda Valorant Premier sınırının genişletilebileceği düşünülüyor.


VALORANT Yeni Mod Premier Ne Zaman Gelecek?

Valorant yeni rekabetçi mod Premier Kasım ayından itibaren Brezilya için geçerli olacak ancak Riot, diğer ülkeler için ne zaman geleceğine dair henüz resmi bir açıklamada bulunmadı.


VALORANT Premier Alfa

Brezilya sunucusundaki oyuncular önümüzdeki hafta başlayacak Premier testinin ilk aşamasında yer alacak. Bu oyuncular şu önemli özelliklerin test edilmesinde önemli bir rol oynayacaklar.


 -Takım oluşturma (takım logosu ve renkler dahil)

-Alfa boyunca eşleştirme ve sıranın sağlam kalması

-Sunucu yükü

-Genel hatalar

-Turnuva oynanışı (harita seçimi ve yasaklama sistemi dahil)

-Premier Skoru (ve sezon sonu turnuvasına hak kazanma)

VALORANT Yeni Mod Premier ile ilgili tüm bildiklerimizi sizler ile paylaştık. Sizler bu oyun modunu nasıl buldunuz bizimle paylaşmayı unutmayınız. Şimdi sizler de VALORANT heyecanınızı harika silah kaplamaları ile arttırmak istiyorsanız hemen Kabasakal güvencesi ile birlikte indirimli VP satın alın. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?