VALORANT Yeni Sezon Başlıyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yeni Sezon Başlıyor

VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım başlıyor.  VALORANT Bölüm 5 oyuncuları harika etkinlikler ve yenilikler ile oyuncuları karşılayacak gibi duruyor. Bu sezon zaten VALORANT yeni içerik olarak oyuncuları bol bol sevindirdi, özellikle yeni ajan Fade ile tüm oyuncuların yüzü güldü. Yeni gelecek sezon da ise bizleri daha çok yenilik ve etkinlik bekliyor gibi, detayların hepsini haberin devamında sizler ile paylaştık. En iyisi şimdiden VALORANT yeni sezon için hazırlık yapmak. Neyse ki Kabasakal yanınızda! Hemen en uygun fiyat garantisi ile VALORANT VP satın al yeni sezona hazır ol!


VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım Ne Zaman Başlayacak?

23 Haziran tarihi ile 4. Bölüm 3. Kısım son buluyor. Bu yüzden yeni sezon çok yakında oyuna eklenecek gibi duruyor. Gelecek olan VALORANT yeni sezon ile birlikte VALORANT'ın yeni haritası da oyuna eklenecek gibi duruyor. Aynı zaman da kim bilir belki de bizleri bu sezonda yeni bir VALORANT ajanı da karşılar. Yeni gelecek olan VALORANT savaş bileti içeriği henüz belli olmasada bizleri her sezonda olduğu gibi harika ödüllerin karşılayacağını varsaymak yanlış olmaz. Aynı zamanda VALORANT yeni sezonun gelişi ile birlikte dereceli liglerde sıfırlanacak. Bu yüzden hâlâ zamanınız varken derecelinin merdivenlerinde tırmanmayı unutmayın! Peki VALORANT yeni sezon ne zaman oyuna eklenecek diye sorarsanız 23 Haziran'da mevcut sezonun son bulması ile birlikte yeni sezonun başlayacağını varsayabiliriz.

VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım hakkındaki bilinen tüm detayları sizler ile paylaştık. VALORANT ekibi, yeni VALORANT haritası dışında pek bir bilgi vermemiş olsa da, oyuncular her zamanki gibi onları harika şeylerin beklediklerini bildiği için, yeni sezon çok heyecanlı. Bu yüzden VALORANT yeni sezon biletine hazırlıklı olmak en iyisi olacak gibi. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklayarak VALORANT VP satın almak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?