VALORANT Yeni Sezon Ne Zaman YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yeni Sezon Ne Zaman?


VALORANT severlerin en heyecanlı dönemleri başladı! Mevcut VALORANT sezonunun son günlerinin yaklaşması ile birlikte oyuncular VALORANT yeni sezon için geri sayıma başladı. VALORANT yeni sezon ile birlikte gelecek yenilikler hakkında ki tüm detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. Şimdiden sizlerde VALORANT yeni sezona hazırlanmak istiyorsanız Kabasakal Online yanınızda. Hemen Kabasakal Online ile indirimli VALORANT VP satın alın yeni sezona hazırlıklarınızı tamamlayın.

VALORANT 6. Bölüm 1. Kısım


VALORANT Episode 6 Act 1 ile birlikte gelecek yenilikler için henüz büyük duyurular mevcut değil. Tek bildiğimi oyuna eklenecek yeni VALORANT map ve ilerleyen süreçte duyurulacak olan yeni VALORANT ajanı olduğunu biliyoruz. Aynı zamanda her VALORANT sezonunda olduğu gibi yeni bir savaş bileti ve harika silah çıkartmaları da bizleri bekleyecektir. Yenilikler duyurulduğu sürece bu sayfa üzerinden sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda paylaşılan yeni VALORANT yeni sezon görselinde bulunan karakterlerden birinin VALORANT yeni ajan olabileceği düşünülüyor.


VALORANT Yeni Harita


Oyuncuların merakla beklediği bir yenilik ise VALORANT yeni haritanın duyurulması oldu. Sızıntılar VALORANT yeni haritasının İstanbul'da geçeceğini öne sürüyor. VALORANT yeni harita hakkında ki fragman 5 Ocak tarihinde paylaşılacak ve fragman 4 dakika 9 saniye olacak. Aynı zamanda VALORANT yeni sezonun başlaması ile birlikte sevilen VALORANT Split haritasının geri dönmesi de beklenen yenilikler arasında. Geçtiğimiz gün yayınlanan fragman ile birlikte VALORANT yeni güncelleme ile Split haritasının döneceği kesinleştirilmiş oldu. Fragman üzerinde Omen'nin Bonsai ağacını budaması Split'e bir gönderme olarak varsayılıyor. VALORANT yeni map için şuan da bilinen çok fazla bir bilgi yok. VALORANT yeni haritanın Lotus adında olacağını ve az da olsa neye benzeyeceğini yeni yayınlanan fragmanda görmüş olduk.VALORANT yeni sezon hakkında bilinen tüm bilgileri sizler ile paylaştık. Sizler yeni sezon hakkında ne düşünüyorsunuz bizler ile paylaşmayı unutmayın. VALORANT yeni sezon için ihtiyacınız olan tüm VALORANT VP’ler Kabasakal Online’da. İndirimli VP için tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?