VALORANT Yeni Skin Koleksiyonu: Ruh Azabı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yeni Skin Seti Duyuruldu!

Riot Games, Haunted kod adlı bir Cadılar Bayramı skin paketi yayınlayacağını duyurmuştu. Ancak henüz bu yeni setin adına dair herhangi bir bilgi verilmemişti. ValorLeaks bir sonraki skin setinin hayaletlerle dolu bir görünüme sahip olacağını söyledi. Sızdırılan yeni bilgilere göre bir sonraki skin paketinin ismi Soulstrife (Ruh Azabı) olacak. Peki VALORANT Ruh Azabı skin seti ne zaman gelecek? Fiyatı ne kadar? Silahlar neler? Tüm bunları sizler için araştırdık. Sizler de indirimli şekilde VP almak için Kabasakal Online adresini ziyaret edebilirsiniz.

VALORANT Ruh Azabı Skin Paketi Özellikleri

Skin paketinin çeşitli renk seçeneklerine sahip olup olmayacağı şu an da bilinmiyor. Görünüm serisi; siyah ve beyaz renklerden oluşuyor ve ruhani bir temaya sahip. İlk bakışta Yağmacı seti ile benzerlikleri olsada, onu diğer skin paketlerinden ayıran belirleyici özellikleri bulunuyor.

VALORANT Ruh Azabı Skin Seti Fiyatı Ne Kadar?

Şu an için Ruh Azabı seti fiyatı hakkında bir bilgi yok. Ancak önceki söylentilere göre, tüm paketin 7100 VP’ye mal olacağını söyleyebiliriz.

VALORANT Ruh Azabı Skin Seti Silahları

-Soulstrife (Haunted) Phantom - 1775 VP

-Soulstrife (Haunted) Guardian - 1775 VP

-Soulstrife (Haunted) Spectre - 1775 VP

-Soulstrife (Haunted) Ghost - 1775 VP

-Soulstrife (Haunted) Yakın Dövüş - 3550 VP

-Soulstrife (Haunted) Paket Fiyatı - 7100 VP

VALORANT Soulstrife (Ruh Azabı) Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Cadılar Bayramına özel yeni koleksiyon Soulstrife (Ruh Azabı) çıkış tarihi hakkında net bir bilgi yok ancak mevcut İyon 2.0 skin paketinin süresi 1 gün sonra sona erecek. Valorant yeni skin seti Soulstrife (Ruh Azabı) tahminlere göre İyon 2.0 paketinin yerini alacak ve Valorant 5.09 yaması ile birlikte oyuna eklenecek. 


Yeni VALORANT Soulstrife (Ruh AzabıSetini sizler nasıl buldunuz, bizimle paylaşmayı unutmayın. Yeni setlere sizler de en uygun şekilde sahip olmak istiyorsanız her zaman olduğu gibi Kabasakal Online yanınızda indirimli VP almak için tek yapmanız gereken aşağıda ki görsele tıklamak!

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?