VALORANT Yeni Türk Ajan Fade! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yeni Türk Ajan Fade!

VALORANT'a kısa süre sonra gelecek olan Yeni Türk Ajanınımız ismi belli oldu. Sızdırılan bilgilere göre Yeni Türk Ajan Fade ismiyle karşımıza çıkacak. VALORANT Fade ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online!

VALORANT 20.Ajan Fade

VALORANT'ın yepyeni Türk ajanı Fade tüm oyuncuları büyük bir heyecana sardı bile. 20. Ajan olarak oyuna eklenecek olan Fade, daha önceden tüm ajanların gerçek kimliklerini ve korkularını VALORANT Protokolünde sızdırmıştı. Bir nevi hackerlık yapan yeni ajanın poligona gelen güncellemeyle birlikte korku dolu replikleri de paylaşılmıştı. Brimstone'un odasına girdiğiniz zaman tüylerinizi ürperten bir görüntüyle karşılaşıyorsunuz. Kaçıran oyuncular için görüntüler ise şu şekilde:

Fade çok kısa süre içerisinde oyuna gelecek. 4.Bölüm 2.Kısım'ın sonlanması itibariyle oyuna eklenmesi bekleniyor. Ayrıca bugün itibariyle Fade'in sinematiğine ait olduğu paylaşılan bazı görselleri de sizinle paylaşmak istiyoruz.

VALORANT Fade

Yeni Ajan Fade bundan önceki 6 günde Cypher, Breach, Neon, Kay/o, Chamber ve Sova'nın korkularını sızdırmıştı. Fade'in 28 Nisan tarihi itibariyle oyuna eklenmesini bekliyoruz. Bu da demek oluyor ki yeni ajanımız hakkında bilgileri bu 10 günlük süre içerisinde daha net ve emin bir şekilde öğrenebileceğiz. Poligonda kısa süre önce gelen bir güncelleme ile beraber Cypher'ın odası açılmıştı. Cypher'ın odasında ise İstanbul Operasyonu'na ait yaklaşık 4 dakikalık bir ses kaydı da mevcuttu. Bu heyecan verici ses kaydını kaçıran oyunculara hatırlatmak için tekrardan paylaşalım: 

VALORANT Yeni Türk Ajan Fade'e dair şimdilik paylaşılan tüm detayları size aktardık. Kabasakal Online ailesi olarak büyük bir heyecanla beklediğimiz Fade ile ilgili düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın. Bu arada, indirimli VP satın alarak Fade gelmeden hazırlıklarınızı tamamlamak için hemen aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?