VALORANT Yeni Türk Ajan Sızıntıları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yeni Türk Ajan Sızıntıları

VALORANT'ın yeni Türk Ajanı'na dair günler geçtikçe oldukça ilginç sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. VALORANT geliştiricileri tarafından oyuna eklenen bu merak uyandırıcı güncelleme ve 4.Bölüm 2.Kısım'ın son yaması ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online!

VALORANT 4.07 Yama Notları

VALORANT'a bugün itibariyle gelen yama notları ile birlikte hikayeye dayalı güncellemeler de eklenmiş oldu. Bu kısmın son yaması olan 4.07 Yamasında herhangi bir ajan ya da harita değişikliği bulunmuyor. Yama notlarında "Biz hataların peşine düşmüşken ajanlar da kendi hedeflerinin peşinden koştular. Neler yaptıklarını öğrenmek için Poligon'a bir uğrayın. Poligon içerisinde artık Cypher'ın odasına da erişim sağlayabiliyoruz." şeklinde bir paylaşım da yapıldı. Cypher'ın odasına girdiğimiz zaman Yeni Türk Ajan'ı yakalamak için Cypher, Kay/o, Neon, Sova, Breach ve Chamber'ın yapmış olduğu İstanbul Operasyonu'na dair yaklaşık 4 dakikalık bir ses kaydı da bulunuyor. Ayrıca Brimstone'un odasına girdiğiniz zaman “Kafanın İçindeyim, Onu bana geri ver, Karanlığı göremezsin, Kabusun Pençesindesin” gibi ürkütücü seslendirmeler bizi karşılıyor. 20.Ajan'a ait olan bu heyecan verici sesler ile birlikte VALORANT Yeni Türk Ajan ile ilgili paylaşımların bu hafta itibariyle artacağını düşünüyor. 26-27 Nisan tarihleri gibi yeni ajanın geleceğini düşünürsek, oldukça kısa bir süre kaldığını söyleyebiliriz. Cypher'ın odasında olan etkileyici konuşma ise şu şekilde paylaşıldı:

VALORANT Brimstone Odası

Brimstone tarafından odasındaki bilgisayarında gönderilen mesajda ise: "Ajanlar, Genel merkezde haberler hızlı yayıldığından kısa keseceğim. Kısa süre önce karşılaştığımız güvenlik tehdidi yalnız ve bağımsız bir hedefti. Kendisi dün gece Türkiye'deki özel timimizin operasyonları sonucunda yakalandı ve şu anda göz altında Bunun bizim için beklenmedik bir hamle olduğunu biliyorum ama ayrıca beklenmedik bir durumun içindeyiz. Herkesin gözlerini dört açmasını istiyorum. Yakında cevaplarımızı alacağız." yazıyordu. Poligonda ayrıca, Brimstone'un odasının ilerisinde kapıda açılıp bir göz altı odası olduğu görüyoruz. Muhtemelen yeni ajan yakalanıp göz altı odasına kapatıldı. Phoneix ise Brimstone'a bıraktığı mesajda, ajanların her şeyin farkında olduğunu Cypher ile Brimstone'un ne işler çevirdikleri hakkında bilgi aktarmasını istediğini belirtiyor. Hikaye odaklı gelen bu yeni yama notları ile beraber heyecan dolu bekleyişimiz ise oyuncular olarak sürüyor.

VALORANT Yeni Türk Ajan Sızıntıları ile ilgili bilgiler şimdilik bu kadar. Bu ilginç ve bir o kadar da heyecan verici bekleyiş ile alakalı düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyatlarla VALORANT VP alarak hazırlıkları tamamlamak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?