VALORANT Yoru Rework Duyuruldu ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Yoru Rework Duyuruldu !

En çok sevilen FPS oyunlarından birisi olan VALORANT için Yoru'ya gelecek olan Rework'ün tüm detayları duyuruldu. Oldukça etkileyici olan bu yeniliklerle ilgili bilgiler haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

Yoru Rework Detayları

Yem Bölümü

Fake At yeteneği şu anda düşmanları şaşırtmak için Yoru'nun baktığı yöne bağlı olarak ses çıkartıyor. Fakat düzenlendiği zaman Yoru'nun gerçek bir kopyası olacak, ileriye koşacak ve hasar aldığında patlayarak düşmanları güçsüzleştirecek. Yeteneğe güzel bir çeşni de eklendi. Yoru'nun kopyası vurulduğunda, onu vuran kişiye doğru dönecek ve koni şeklindeki bir alanda bulunan herkesi kör edecek. Peki kendi takımınızın kafasını karıştırmadan nasıl Yem bırakacaksınız ? Yoru'nun silah arkadaşı olarak Yem'in bir kopya olduğunu ve gerçek Yoru olmadığını anlayabileceksiniz. Böylece, Yoru silah arkadaşlarının kafasını karıştırmayacak. Yoru'nun düşmanlarıysa Yoru'nun birebir bir kopyasını görecek. Örnek olarak da şu şekilde bir paylaşım yapıldı.

Yem'in kendisi, patlama sırasındaki görünümü ve patlama efekti birbiriyle uyum içinde olacak. Tüm bunlar bir araya gelerek tutarlı bir an oluşturacak ve oynanış mekaniklerini de doğru bir şekilde oyuncuya aktaracak. Aşağıda VALORANT geliştiricilerinin denedikleri farklı efektleri görebilirsiniz.

Çatkapı Bölümü

Bu yetenek üzerindeki değişiklik ile beraber, fake ışınlanmadan sonra Yoru'nun geride bıraktığı "su birikintisi" özelliği geliyor. Yoru, yalandan ışınlandığında düşmanları Yoru'nun gerçek yeriyle ilgili şaşırtma amaçlanıyor. Yalandan ışınlanmanın gerçekleştiği yere gittiğinizde, gerçek Yoru'nun orada olup olmadığını ve kafamızın karışması ile oyun üzerindeki etkisini arttırmak en büyük hedef oluyor.

Boyutlararası Geçis Bölümü

Yoru'nun ultisiyle ilgili düzenleme özeti şöyle:

- Yoru artık düşmanlar tarafından fark edilmeyecek.

- Yoru, Boyutlararası Geçiş'teyken tüm yeteneklerini kullanabilecek.

- Düşmanlar Yoru'nun ayak seslerini duyabilecek.

- Görüş kısıtlaması kalkacak.

- Kuşandığı yeteneği bırakma gecikmesi biraz daha uzun sürecek.

- Boyutlararası Geçiş'i kullanırken, yeteneği kullandığınız sürede ajanın dokunulmaz olmasını engellemek adına yetenek biraz gecikmeli olarak devreye girecek.

Yoru'nun görünmez kaldığı süre azaltıldı ve düşmanın gözünün önünde dokunulmaz olup dans bile edebildiği hali ortadan kaldırılmış oldu. Ulti sonu silah çekme hızı da bir tık arttırıldı. Ulti esnasında savaş alanını kısıtlamasız görebilecek olan Yoru, kendi yeteneklerini de ulti sırasında kullanabilecek.

Yoru Rework'a dair tüm detayları size aktardık. Yeni kısımla beraber oyuna eklenmesini beklediğimiz Yoru yenilikleri ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile VALORANT VP alarak oyun keyfinizi en üst seviyeye çıkartmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?