VCT Büyük Final Bugün! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant Büyük Final Bugün!

VCT (Valorant Champion Tour) finaline adını yazdıran ilk takım BBL Esports oldu, mükemmel bir oyun sergileyen BBL Esports, OtherSide Esports’u yarı final mücadelelerinde 2 – 0 yenerek final biletinin sahibi olmayı başardı. Oynanan iki oyunda da geriye düşmesine rağmen maçları çeviren BBL Esports, turnuvanın yarı finalinde resmen ne kadar tecrübeli bir takım olduğunu konuşturdu. Özellikle son maçta oynanan güzel oyun ile rakibinin elinde olan zaferi söküp aldı.

İkinci Yarı Finalist Anatolia Esports!

Dünün diğer yarı final karşılaşmasında ise, VCT finaline adını yazdıran ikinci takım Anatolia Esports oluyordu, başarılı takım yarı finalde rakibi Rare Esports‘u 2-0’lık bir skor ile mağlup etti. İlk maçta uzatmaları gördüğümüz bir oyun izledik, Anatolia ikinci maçında da minimum hatayla oynayınca zaferin sahibi oldu.

Final Maçı 18:00’da!

Her bir maçın çok çekişmeli geçtiği ve soluksuz izlediğimiz serilerde finale kalanlar BBL Esports ve Anatolia Esports oldu! BBL Esports ve Anatolia Esports büyük finali 18 Nisan yani bugün 18.00 tarihinde olacak ve İzlanda play-off bileti için karşı karşıya gelecekler.

Büyük final başlamadan önce BBL Esports ve Anatolia Esports takımlarındaki oyuncuların silah kaplamalarına sahip olmak için kabasakalonline.com sitemizden indirimli vp satın alabilirsiniz.

Haberlerimizin devamı için takipte kalmayı unutmayın !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?