VFŞL’DE KIŞ MEVSİMİ ŞAMPİYONU FASTPAY WILDCATS OLDU YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VFŞL’DE KIŞ MEVSİMİ ŞAMPİYONU FASTPAY WILDCATS OLDU

Riot Games League of Legends 2021 VFŞL Kış Mevsiminde FastPay Wildcats, finalde 1907 Fenerbahçe’yi 3-1 ile zorlanmadan geçerek şampiyonluğunu ilan etti ve MSI için İzlanda’da yerini ayırttı.         

GG WP FastPlay Wildcats!

Final serisinde öne geçtiği maçları kapatmakta zorlansa bile seriyi 3-1 kazanmayı başaran FastPlay Wildcats Playoff serilerinin sürpriz takımı 1907 Fenerbahçe’ye dur demeyi başardı ve VFŞL 2021 Kış Mevsimi şampiyonu olmayı başardı.

Sıradaki Hedef MSI

Bu sene İzlanda’da oynanacak olan MSI etkinliğinde ülkemizi temsil etmeye hak kazanan FastPay Wildcats’in rakipleri belli oluyor. Ön elemelerde B grubunda mücadele edecek temsilcimizin rakipleri arasında bir de tanıdık isim yer alıyor. MAD Lions takımıyla beraber Avrupa şampiyonu olan eski VFŞL oyuncusu Armut, bu sefer vadide rakibimiz olarak geliyor.

Temsilcimizin MSI 2021 B Grubu Rakipleri

 FastPay Wildcats ‘i ön eleme aşamasında zorlu rakipler bekliyor. Kadrosunda Türk üst koridor oyuncusu Armut’u barındıran Avrupa şampiyonu MAD Lions B grubunda favori olarak gözüken takım oldu.  Pasifik Bölgesinde ise finalde karşılaşacak olan PSG Talon ve Beyond Game mücadelesinin galibi bir diğer rakibimiz olacak. Grubumuzda yer alacak olan son takım ise uluslararası turnuvalarda ezeli bir rekabetimiz olan Brezilya Bölgesi’nin final mücadelesinde karşılaşacak olan paİN ve Vorax takımlarının galibi olacak.

  • Mad LİONS
  • Okyanusya Temsilcisi ( PSG TALON – BEYOND GAMES)
  • FastPay Wildcats
  • Brezilya Temsilcisi ( paİN – Vorax)

Özel İfadelerinle Takımını Destekle

FastPay Wildcats özel ifadeleri ile temsilcimizi MSI yolunda desteklemeyi unutma. FastPay Wild Cats ifadeleri ve daha birçok oyun içi ek içerik için hemen RP satın al. En güvenli ve ucuz alışverişin adresi kabasakal.com farkıyla hemen RP satın almak için tıkla , sen de vadideki yerini al !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?