Xbox Game Pass Ağustos'ta Eklenecek Oyunlar YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Xbox Game Pass Ağustos'ta Eklenecek Oyunlar

Ağustos ayının başlangıcı ile birlikte Xbox Game Pass için bu ay gelecek oyunlar merak konusu oldu. Her ay olduğu gibi bu ayda gayet keyifli oyunlar geliyor. Tabii ki bu ay Xbox Game Pass'ten çıkış yapacak oyunları da sizler ile paylaşacağız. Xbox Box Game Pass kullanıcılarını çıkışı ile üzen bir oyunda listede. Haberin devamında tüm yeni oyunlardan bahsettik eğer sizlerde Xbox Game Pass ayrıcalıklarına kavuşmak istiyorsanız hemen Kabasakal güvencesi ile Xbox Game Pass satın alın!

Xbox Game Pass Ağustosta Çıkan Oyunlar

Her ay olduğu gibi Xbox Game Pass'e yeni eklenen oyunlar olduğu gibi ayrılan oyunlarda mevcut. Bu ay listeden ayrılan 5 oyun mevcut. 

-Boyfriend Dungeon

-Curse of Dead Gods

-Library of Ruina

-Starmancer

-Train Sim World 2

Boyfriend Dungeon Xbox Game Pass'ten çıktığı için birçok oyuncu üzgün. Son zamanlarda çıkış yapmış olan en iyi dungeon crawler oyunlarından biri olan Boyfriend Dungeon'nın Xbox Game Pass'te birçok oyuncusu vardı. Oyunda silahlara dönüşebilen kişiler ile flört ediyor ve bu şekilde zindanlarda ilerleme kat etmeye çalışıyorsunuz.

Xbox Game Pass Ağustos Ayında Eklenen Oyunlar

Ağustos ayında eklenen oyunlar listesinde ise 7 farklı oyun bulunuyor. Her türlü oyun zevkinin sevebileceği oyunlar gene her ay olduğu gibi Xbox Game Pass'e ekleniyor. 

Ghost Recond Wildlands ( Şu an oynanabilir! ) 

Tom Clancy's serisinin oyunlarından olan Ghost Recon Wildlands çıkışından beri birçok tartışmaya yol açtı. Oyunun her ne kadar seven olsa da bir o kadar sevmeyende mevcut. Hikayesinin yazılışı zayıf ve oynanış mekanikleri yeterli değil. Genel olarak görevler birbirini tekrar ediyor. Oyunu tek başına oynamak maalesef ki sıkıcı fakat hazır elinizde Xbox Game Pass ile ücretsiz olarak geçmişken arkadaşlarınız ile şans verebilir ve PVP modunu deneyebilirsiniz.

SHENZEN I/O ( Şu an oynanabilir! ) 


Birçok puzzle oyunun yapımcısı olan Zachtronics'in son oyunlardan biri olan SHENZEN I/O ile hem kodlama dilinizi geliştirebilir hem de elektronik aygıtlar yapabilirsiniz! Hem puzzle oyunu severlerin hem de kodlama ile ilgisi olanların mutlaka denemesi gereken bir oyun SHENZENE I/O

Turbo Golf Racing ( Şu an oynanabilir! )

Çıkışı ile Xbox Game Pass'e gelen oyunlaradan biri olan Turbo Golf Racing hem yarışabileceğiniz hem de golf oynayabileceğiniz çok keyifli bir oyun. 8 kişiye kadar mücadele edebileceğiniz oyun 4 Ağustos itibari ile Xbox Game Pass'e eklendi.

Two Point Campus - 9 Ağustos

Cooking Simulator - 11 Ağustos

Expeditions: Rome - 11 Ağustos

Offworld Trading Company - 11 Ağustos

Midnight Fight Express - 23 Ağustos

Immoratality - 30 Ağustos

Xbox Game Pass ağustos ayında eklenen oyunlar ile kütüphanesini bir hayli genişletiyor. Her zaman ki gibi birçok keyifli oyunu Xbox Game Pass ile ücretsiz oynayabilirsiniz. Eğer sizlerde Xbox Game Pass ayrıcalıklarına kavuşmak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Hemen indirimli fiyatları ile Xbox Game Pass satın alın!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?