Xbox Game Pass'e Eklenecek Yeni Oyunlar ( Temmuz 2022 ) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Xbox Game Pass'e Eklenecek Yeni Oyunlar ( Temmuz 2022 )

Xbox Game Pass tüm oyuncuların ilgi odağı olmuş durumda. Microsoft son yaptıkları anlaşmalar ile tüm oyuncuların sevebileceği oyun türlerini Xbox Game Pass içerisinde ücretsiz olarak barındırıyor ve kütüphanesi her ay gittikçe genişliyor. Her ay büyük firmaların çok sevilen oyunlarını Xbox Game Pass'e eklenmeye devam ediyor. Peki Temmuz ayında Xbox Game Pass'e hangi oyunlar eklenecek diyorsanız merak etmeyin, haberin devamında sizler ile tüm detayları paylaştık. Sizlerde Xbox Game Passsatın almak istiyorsanız hiç dert etmeyin çünkü Kabasakal yanınızda! Hemen Xbox Game Pass satın alın!

Yeni Eklenen Xbox Game Pass Oyunları

Şu an Temmuz ayında eklenecek olan ve kesin olarak tarihi bilinen 5 Xbox Game Pass oyunu mevcut. Gelin bu oyunları sırasıyla inceleyelim. Kim bilir belki de yeni favori oyununuzu Xbox Game Pass'in Temmuz oyunları ile bulursunuz.

Far Cry 5

Far Cry 5 Temmuz ayının başlangıcı ile Xbox Game Pass'e eklendi. Montana'nın Umut Kasabasında geçen Far Cry 5 ile Cennetin Kapısı adlı tarikat ile mücadele edebilecek ve kasabayı özgürleştirecek kıvılcımı çakacaksınız. 

Her ne kadar Far Cry 6 çıkış yapmış olsa da oyuncular Far Cry 5'i daha çok seviyor. Aynı şekilde Far Cry 5'in aldığı puanlar  Far Cry 6'dan daha yüksek.

Last Call BBS 

Retro sevenler için özel olarak tasarlanan Last Call BBS sadece tek bir oyun değil. Bir oyun içerisinde birkaç oyundan oluşuyor. Last Call BBS ile bir bulmaca seti oyununa sahip olabilirsiniz. Bu setin içerisinde 7 farklı oyun modu bulunuyor. 

Last Call BBS 5 Temmuz'dan itibaren Xbox Game Pass ile ücretsiz olarak oynanabilir olacak.

Matchpoint - Tennis Championships

Tenise ilgisi olan her oyun severin kesinlikle oynaması gereken bu oyun 7 Temmuz'da çıkış yapacak. Çıkış yaptığı gibi Xbox Game Pass'de ücretsiz olarak oynanabilir olacak.

Raketinizi kapın ve dünyanın bir sonraki tenis şampiyonu olun. Kortta rakiplerinize karşı mücadele edebileceğiniz bu oyunu 7 Temmuz'da çıkış yaptığı gibi Xbox Game Pass'de oynayabilirsiniz.

Escape Academy

Escape Academy'de çıkış yaptığı gibi Xbox Game Pass'e ücretsiz olarak eklenecek oyunlardan birisi. Escape Academy arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz bir bulamaca ve odadan kaçış oyunu. Bulmacaları çözün, sunucuları hackleyin ve arkadaşlarınız ile odalardan kaçın.

Escape Academy 14 Temmuz'da çıkış yapacak aynı zamanda Xbox Game Pass'de 14 Temmuz itibariyle ücretsiz olarak oynanabilir olacak.

As Dusk Falls

30 yıl boyunca hayatları karışmış iki aileyi keşfedebileceğiniz ve çok yüksek beklentiler sunan bir interaktif oyun As Dusk Falls. 1998 yılında ters giden bir soygun ile başlayan hikaye birden çok son ile oyunu sürekli olarak tekrar oynama şansını da oyunculara sunuyor. As Dusk Falls mağaza raflarında yerini aldığı gibi Xbox Game Pass'e ücretsiz olarak gelecek. 19 Temmuz'da Xbox Game Pass ile ücretsiz olarak oynanabilir.


IMMORTALITY 

Her Story oyunu ilk çıktığında oyuncular arasında çok ses getirmişti. Her Story'nin yaratıcılarından Sam Barlow'un yeni interaktif oyunu ise IMMORTALITY. Oyunun hikayesi Marissa Marcel'i konu alıyor. Marissa bir film yıldızı ve üç filmde oynadı fakat üç filmden hiç biri yayınlanmadı. Ardından Marissa Marcel kayıplara karıştı. 

IMMORTALITY'de 26 Temmuz'da çıkış yapacak fakat Xbox Game Pass ile ücretsiz olarak aynı tarih de oynanabilir olacak.

Xbox Game Pass Temmuz ayında eklenecek oyunlar hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Listede kesin oynarım dediğiniz bir oyun var mı? Yorumlarda bizler ile paylaşmayı unutmayın. Şimdi sizlerde Xbox Game Pass satın almak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın Xbox Game Pass'e sahip olun.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?