Xbox Game Pass'e Riot Oyunları Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


Xbox Game Pass'e Riot Oyunları Geliyor!

Geçtiğimiz günlerde yapılan Xbox Bathesdasunumunda duyurulan ve oyuncularını çok heyecanlandıran haberlerinden biri kesinlikle Riot Games ve Xbox Game Pass anlaşması oldu. Bu anlaşma sayesinde anlaşmalı Riot Games oyunlarının hepsi Xbox Game Pass'de oynanabilir olacak ve oyun içerisinde özel içerikler için de hak kazanacaksınız. Xbox Game Pass almanın tam vakti! Hemen Kabasakal'da ki indirimli Xbox Game Pass fiyatlarına göz atın.

Xbox Game Pass'de Riot Games Avantajları

Oyuncular haklı olarak "Bu oyunların hepsi ücretsiz bize ne faydası olacak?" diyebilir fakat Riot Games oyunlarının hepsi sizlere özel ayrıcalıklar ile Xbox Game Pass'e geliyor. İşte karşınızda Xbox Game Pass ile Riot Games oyunları avantajları:

League of Legends: Artık hiç bir şampiyona ücret vermenize gerek yok! Game pass avantajları ile tüm şampiyonlar aktif olacak.

League of Legends Wild Rift: Aynı durum Wild Rift için de geçerli. Mobil cihazlarda Xbox Game Pass avantajları ile tüm şampiyonları Wild Rift oynarken de kullanabileceksiniz.

Legends of Runeterra: LoR oyuncuları içi Temeller Seti aktif olacak.

Teamfight Tactics: Özel olarak seçilmiş minik efsaneleri aktifleştirebileceksiniz.

VALORANT: Tüm ajanların kontratları için uğraşmaktan sıkıldıysanız Xbox Game Pass sizin için bu sorunu çözüyor, çünkü tüm ajanlar aktif olacak!

Gördüğünüz gibi Xbox Game Pass sahipleri Riot Games oyunlarında harika ayrıcalıklara sahip olabiliyor. Riot Games oyunları ne zaman Game Pass'e eklenir henüz belli değil fakat kesin bir tarih verilmese de önümüzdeki senenin başların yani erken 2023 döneminde tüm bu ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz. Bu sürede Xbox Game Pass satın almak istiyorsanız ve Kabasakal'ın indirimli fiyatlarını incelemek istiyorsanız aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?