YAYINCI BAŞVURUSU YORUMLARI GÖSTER (3) YORUM YAP


YAYINCI BAŞVURUSU

Kabasakal Online ailesi olarak üzerinde çalıştığımız ‘4 Yönlü Kazanç Sistemi’miz açıldı. Bu kazanç sisteminde üyelik, üyelikli alışveriş, alışveriş sepet oranı, referans olduğunuz yayıncılar ve alışveriş yapan üye sayınıza göre belirli oranlarda kazanç elde edebilirsiniz.

Tüm kazanç sistemimizi incelemek için buraya tıklayın!

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM

-Yayıncı olmak için öncelikle web sitemize bir üyelik oluşturmalısınız. Üye olurken belirlediğiniz ‘kullanıcı adınız’ referans linki uzantısı olarak çıkacaktır.

-Üye olduktan sonra https://www.kabasakalonline.com/yayincilar/ alanından ‘YAYINCI BAŞVURUSU YAP’ alanına tıklayınız.

-Yayıncı başvurusu Twitch hesabınız ile senkronize olur. Eğer bir twitch hesabınız yoksa sadece başvuru yapmak için bir hesap oluşturun. Bilgilerinizi yayıncılar alanında görülmesini istediğiniz şekilde ayarlayınız. Twitch kullanıcı adınız ve fotoğrafınız yayıncılar alanında görünecektir.

Başvurunuz en geç 24 saat içerisinde yanıtlanacaktır. Onaylanmayan başvurular bir sonraki ay tekrar başvuru yapabilir. Siteye üye olurken kullandığınız mail ve telefon numarası doğru olmalıdır. Telefon ile dönüş yapabilir ya da mail atabiliriz. Onaylanan başvurulara en kısa sürede mail adresinden logo, donate bar ve gerekli dosyalar iletilecektir.

KABASAKAL AİLESİ OLARAK BAŞVURULARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER, TÜM YAYINCILARIMIZA KEYİFLİ YAYINLAR DİLERİZ…


Yorum Yap

26.06.2021 21:00
Harikasınız ya (:
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (1) Yanıtla
30.03.2021 15:50
ilginiz için teşşekürler
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (6) Yanıtla
13.03.2021 00:52
kabasakal <3
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (3) Yanıtla