YAYINCI ÇEKİLİŞ SİSTEMİ AÇILDI YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

YAYINCI ÇEKİLİŞ SİSTEMİ AÇILDI

Değerli Yayıncılarımız,
Çekilişlerinizi artık çok kolay bir şekilde yapabilir, ödüllerinizi izleyicileriniz ile paylaşırken referans sistemini kullanarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Yayıncı Çekiliş Sistemi ile belirli şartlar isteyebilir örneğin: Hesabımı takip et, referans linkimle kayıt ol gibi koşullarda koyabilirsiniz.

ÇEKİLİŞLERE KATILMA VE OLUŞTURMA ŞARTLARI

Üyeler:

Çekiliş oluşturmak için öncelikle Kabasakal Online yayıncılarından biri olmalısınız. Üye olduktan sonra bir yayıncı başvurusu yapmanız gerekmektedir. Yayıncı başvurusu nasıl yapılır öğrenmek için : Yayıncı Başvurusu Nasıl Yapılır ? 

Üye Olmayan Kullanıcılar:

Çekilişlere katılmak için öncelikle telefon doğrulaması gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Birden fazla üyelik açarak çekilişe haksız katılım sayısı olmamasını istediğimiz için sadece her üye telefon doğrulamasını yaparak çekilişe katılabilmektedir.

ÇEKİLİŞ NASIL OLUŞTURULUR?

Çekiliş Sistemi sayfasına giriş yapıyoruz.


Çekiliş Yap’ butonuna tıkladığımızda, bizleri izleyicilerimize çekiliş yapabileceğimiz bir alana götürüyor. Yanında bulunan ‘Yayıncı Başvurusu Yap’ alanına tıklayarak yayıncı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. (Yayıncımız değilseniz çekiliş gerçekleştiremezsiniz.)


Çekiliş Alanına girdikten sonra ‘Çekiliş Adı’ alanına çekilişlerinizin ismi ve şartları ne olmasını istiyorsanız bir başlık altında toplayıp yazabilirsiniz. Ardından ‘Ürün Arayınız’ kısmından çekilişte neler vermek istiyorsanız yazarak seçiniz. 1 kişiye vermek istiyorsanız tek bir alan üzerinde birden çok ürün girebilirsiniz. Unutmayınız ki bu ödül sadece bir kişiye çıkmaktadır. Birden çok kişiye hediye vermek için ‘YENİ ÖDÜL VE KATILIMCI EKLE’ butonuna tıklayarak ürün girişlerini yapabilirsiniz. Sınırsız sayıda katılımcıya hediye verebilirsiniz. Her seferinde mutlaka ‘Yeni Ödül ve Katılımcı Ekle’ butonuna tıklayarak yeni hediyenizin ismini yazın.  Çekiliş tarihi ve katılım saati belirlerken kırmızı ile işaretli alanlardan kontrol ederek gününüzü ve saatinizi belirleyebilirsiniz. Silik olarak yazılmış saatler doludur ve o saat aralığında çekiliş gerçekleştiremezsiniz. Sadece açık saatlerde çekiliş gerçekleştirebilirsiniz. Çekiliş saatleri 30 dakikada bir olabilecek şekilde belirlenmiştir.Çekilişinize Kimler Katılabilir’ alanında gördüğünüz ‘Herkese Açık’ ve ‘Sadece Bağlantıya Sahip’ butonundan hangisinde çekiliş oluşturmak istediğinizi seçebilirsiniz. ‘Sadece Bağlantıya Sahip’ butonu yayında yer alan kullanılar için geçerlidir. Yayıncının çekiliş linkini paylaştığı kullanıcılar görebilir.


Çekiliş Oluştur’ butonuna tıkladığımızda çekilişimiz başarılı bir şekilde oluşturulmuş olup ‘Çekiliş Sistemi’ alanına otomatik olarak geçmektedir. Belirlenen saat ve güne göre çekilişinizin geri sayımı başlamıştır.ÇEKİLİŞE KATILMA VE KATILDIĞINIZ ÇEKİLİŞİN SONUCUNU ÖĞRENME

Çekiliş Sistemi’ alanından herkese açık olarak paylaşılmış olan çekilişlere, üye olup telefon onayı yaptıktan sonra ‘Çekilişe Katıl’ butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.Çekiliş Detayları’ alanına tıkladığımızda çekilişte ödüller nedir, kimler katılmış, kazanan kişilerin isimleri, yayıncının diğer çekilişleri, katılımcı sayısı gibi detayları görebilirsiniz. Herkese açık çekilişlerde bu bilgilere üyelerimiz erişebilir. Sadece bağlantı ile yapılan çekilişlerde bu sonuçları ancak yayıncının paylaşımı ile öğrenebilirsiniz.

ÇEKİLİŞ ÖDÜLÜMÜ NASIL ALACAĞIM

Çekiliş sonucu açıklandığında şanslı talihlisi siz iseniz ‘Profilim>Siparişlerim’ alanından ürününüzün teslimatı hakkında gerekli tüm bilgileri görebilirsiniz. E-pin ürünleri stoktan teslim olarak çekilişi kazanan kişilere teslim edilmektedir. Çekiliş ödüllerinin teslim alma süresinin 6 ay olduğunu unutmayınız.

Çekilişlerde görüşmek üzere, geri bildirimleriniz ile sistemi geliştirmeye devam edeceğiz. Yeni sürprizlerle gelmeye devam ediyoruz. 

-HERKESE BOL ŞANS

-KABASAKAL ONLİNE AİLESİ


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?