YAYINCI SİSTEMİNDE SIFIR KOMİSYON YORUMLARI GÖSTER (1) YORUM YAP

YAYINCI SİSTEMİNDE SIFIR KOMİSYON

Açıldığı günden bu yana en düşük komisyon oranıyla yayıncılarına destek olan Kabasakal ailesinde yenilikler devam ediyor. Bağış (donate) ödemelerinde nakit çekim komisyonu kaldırıldı!

Artık yayınlarınızda logo kullanımı ile bağışlarınızı komisyon kesintisi olmadan çekebilirsiniz. Alt limit olmadan istediğiniz her tutarda komisyonsuz çekim fırsatımızdan yararlanabilirsiniz.

Yayıncı anlaşmalarına başladığımız günden bu yana sizden gelen dönüşleri önemsiyor ve tavsiyelerinizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Hala yayıncı başvurusu yapmadıysanız buradan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz:

Yayıncı başvurusunu nasıl yapacağınız hakkında detaylı bilgi için: https://www.kabasakalonline.com/haber/yayinci-basvurusu

Kazanç sistemimizi incelemek için: https://www.kabasakalonline.com/uye-paneli/referances#referans-sistemi

Tüm sorularınız için: [email protected]

KABASAKAL’DA YENİLİKLER BİTMEZ

Tüm yayıncılarımız bizim için değerlidir. Her alanda işinizi kolaylaştırırken daha çok kazanmanızı sağlayacak çalışmalarımız devam ediyor. Çok yakında hiçbir yerde görmediğiniz uygulamalarımızın tanıtımını sunacak olmaktan gurur duyuyoruz. Yayın hayatına girdiğimiz günden bu yana her zaman daha fazlasını ve daha iyisini sunacağımıza şüphemiz yok.

Kazan-kazandır mantığı ile ilerlediğimiz bu yeni dünyada sen de yerini almak istersen şimdi web sitemize üye olarak başvuru yapabilirsin. Hazırsan başlıyoruz!


Yorum Yap

01.03.2021 14:57
kabasakal ile aylardır çalışıyorum kendilerinden menmunum sayenlerinde baya klan sattım en iyi alışveriş sitelerinden biridir
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla