YENİ HARİTA BREEZE YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

YENİ HARİTA BREEZE

Riot Games’in son zamanlardaki en popüler oyunlarından biri olan Valorant’ta çıkan haberler hepimizi heyecanlandırıyor. En son gelen büyük güncellemelerle birlikte Yoru ve Astra gibi etkili ajanlar gelmişti. Ancak uzun süredir yeni harita güncellemesi gelmiyordu.

Yakın zamanda Valorant’a gelen Gece Pazarı sayesinde neredeyse tüm oyuncular yeni bir harita geleceğini anladı bile. Çünkü en son gelen harita güncellemesi de 1.Bölüm 3.Kısım olan Gece Pazarı sonrasında yapılmış ve oyuncuların çoğunun sevemediği Icebox haritası oyuna eklenmişti.

Valorant haritaları bildiğiniz üzere Ascent, Bind, Haven, Split ve Icebox’dan gibi birbirinden farklı 5 haritaya sahip. Oyuncuların yeni harita beklentisi ise nihayet mutlu sona erecek gibi duruyor.

Şimdi ise gelecek yeni harita “Breeze” !!!

2.Bölüm 2.Kısım’ın sonuna geliyoruz. Geçen sezondaki gibi bir durumla da karşı karşıyayız. Son zamanlarda yapılan sızıntılar ve araştırmalar sonucunda “Foxtrot” isminin yerine “Breeze” haritası seçimi yapıldığı da konuşuluyor. Breeze'in Türkçe karşılığı ise Esinti. Ama son gelen Gece Pazarı güncellemesinden sonra CARIB yani Karayip isminin paylaşılması ve CARIB’ın solundaki yazının üstünün çizilmesi Breeze isminin seçildiği konusundaki fikirleri güçlendirdi. Sızan bilgilere göre Foxtrot isminin üstünün çizili olduğu ve Breeze'in yakın bir zamanda karşımıza çıkacağı neredeyse herkesin ortak olarak kabul ettiği bir durum gibi görünüyor.


Peki Gece Pazarı Nedir ? 

Gece Pazarı, sana özel rastgele 6 silah kaplamasından oluşan bir koleksiyon. Kaplamaları tıpkı mağazadan alır gibi alabilirsin. Sana özel derken, her kullanıcıya farklı ve sadece sana özel ! Normal pazara göre, kaplamaların vp fiyatlarının hepsi indirimde olacak! Yapmanız gereken tek şey, vp satın aldıktan sonra fırsatlarının üzerine tıklayıp sana hangi kaplamaların sunulduğunu görmek olacak. Bu 6 kaplama sadece temsili birer örnek, senin Gece Pazarı'nda karşına bambaşka şeyler çıkacak.Gece Pazarındaki Kaplamaları Nasıl Alacağım ? 

Unutma, Gece Pazarı’ndaki bu fırsatı kaçırmamak istiyorsan kabasakalonline.com sitemizden %15 indirimle Valorant vp satın alabilirsin.

Gece pazarı etkinliği 7.04.2021 – 21.04.2021 tarihleri arasında olduğu için muhtemel bir yeni harita güncellemesinin etkinlik sonunda olması bekleniyor.

Bu yeni harita güncellemesi ile yeni bir ajan gelmesi de pek muhtemel görünüyor. Bununla ilgili gelişecek sızıntı ve araştırmaları da sonraki paylaşımlarımızı takip ederek öğrenebilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?