Yoru Rework Nihayet Geliyor ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Yoru Rework Nihayet Geliyor !

Uzun süredir VALORANT oyuncularının merakla beklediği Yoru Rework için bilgiler sonunda paylaşıldı. Kısa süre içerisinde oyuna eklenecek olan bu yenilikler için heyecanlı bekleyiş sona erecek gibi duruyor. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

Yoru Rework Detayları

Yoru ilk çıktığı zaman tüm VALORANT oyuncularını oldukça heyecanlandırmıştı. Ancak zamanla Yoru’ya gelen dengelemeler sonucunda bu ajanın kadronun geri kalanına yetişemediği gözle görülüyordu. Yoru, Phoneix ile birlikte VALORANT Champions 2021 aşamalarında şuana kadar seçilmeyen ajanlardan birisi. Bunu göz önünde bulunduran VALORANT geliştiricileri ise Yoru’nun turlar ilerledikçe yaptığı yanlış yönlendirmeler sayesinde oyuncuları şaşırtmanın temel esas olduğu düşüncesinde olduklarını belirttiler.


Fake At'ın sahte ayak izleri, görmeyi çok sevdiğimiz şaşırtmaca performanslarına olanak sağlıyor. Yoru'nun akıl oyunlarına yardımcı olmak adına ayak izlerini yeni bir görselle değiştirilecek. Yeteneği kullandığınızda Yoru'nun kopyası öne doğru koşuyor ve vurulduğunda kopya patlayarak düşmanları zayıflatıyor.

Çatkapı'da oyuncuların hareket eden küreyi haritada görme ve duyma menzili küçültüldü. Ayrıca hareket hızı da %20 arttırıldı. Bu yaşam kalitesi iyileştirmelerine ek olarak, Yoru artık sahte bir ışınlanma görünümü vermek için küresini uzaktan tetikleyebilecek. Küresi uzaktan tetiklendiğinde Yoru ışınlanıyormuş gibi görünecek ve ses çıkaracak. Bu güncelleme ise 2022 yılın başında gelecek ve o zamana kadar bu ön güncellemeler tekrardan geliştirilecek.

Yoru Rework ile ilgili şimdilik tüm gelişmeleri size aktardık. Yoru Main oyuncular için oldukça sevindirici olan bu gelişme hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. VALORANT Gece Pazarı aktif ! İhtiyacınız olan VALORANT VP almak için ise aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?