Zula 1 Haziran – 22 Ağustos Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Zula 1 Haziran – 22 Ağustos Ban Raporu

Oyuncular tarafından oldukça sevilen Türk yapımı oyunu Zula için, 2021 yılının ikinci yarısına özel Ban Raporları paylaşıldı. Birçok oyuncuyu memnun eden bu gelişmenin detayların haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Zula Altın Kabasakal Online’da ! İşte Zula 1 Haziran – 22 Ağustos Ban Raporları.

Zula Ban Raporu

Zula’da oyun içerisinde hilesiz bir mücadele olması için hileleri banlamak adına yepyeni bir sistem geliştirildi. Hilesiz, keyifli bir oyun olması için hile kullanan oyuncular, oyundan kalıcı olarak yasaklandılar. Zula, sosyal medya hesaplarından : “2021 yılının ikinci yarısının başlarında toplamda 245.740 ban! Rekabet Rütbesi veya Seviye ayırmaksızın hile ile oyunu sabote eden bir çok oyuncu, oyundan uzaklaştırıldı! Tüm oyuncularımızın adil bir oyun oynaması için çalışmalarımıza sürekli devam etmekteyiz!” şeklinde açıklama yaptı.

Zula Banlanan Hileler ve Rütbeleri

245.740 hesabından banlandığı bu haftada, ban yiyen oyuncuların %40’ı Bronz rütbede iken %12’lik kısmı Gümüş rütbede.%19'lık bölümü Delikanlı seviyesinde iken %46’lık bir kısmında Çömez seviyesinde olması dikkat çekiyor.

Zula Hile Karşıtı Sistemi

Zula’da olduğu tüm oyunlarda da hile olmadan ve rekabete dayalı bir sistemin olması için yasaklamaların devam etmesi tüm oyuncuları oldukça mutlu ediyor. Düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayı. Zula oyun içi özelleştirmelerine sahip olmak ve oyun keyfini en üst seviyede yaşamak için ihtiyacınız olan Zula Altın, Kabasakal Online’da sizi bekliyor !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?