Zula 22 Ağustos - 30 Kasım Ban Raporu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Zula 22 Ağustos - 30 Kasım Ban Raporu

Oyuncular tarafından oldukça sevilen Türk yapımı oyunu Zula için, 2021 yılının ikinci yarısı sonlarına özel Ban Raporları paylaşıldı. Birçok oyuncuyu memnun eden bu gelişmenin detayların haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Zula Altın satın alma adresin Kabasakal Online ! İşte Zula 22 Ağustos - 30 Kasım Ağustos Ban Raporları.

Zula Ban Raporları

Zula’da oyun içerisinde hilesiz bir mücadele olması için hileleri banlamak adına yepyeni bir sistem geliştirilmişti. Hilesiz, keyifli bir oyun olması için hile kullanan oyuncular, oyundan kalıcı olarak yasaklandılar. Zula, sosyal medya hesaplarından : “2021 yılının ikinci yarısının sonlarında toplamda 48.000 ban! Rekabet Rütbesi veya Seviye ayırmaksızın hile ile oyunu sabote eden bir çok oyuncu, oyundan uzaklaştırıldı! Tüm oyuncularımızın adil bir oyun oynaması için çalışmalarımıza sürekli devam etmekteyiz! ” şeklinde açıklama yaptı.

Zula Banlanan Hileler ve Rütbeleri

48.000 hesabından banlandığı bu bölümde, ban yiyen oyuncuların %28’i Bronz rütbede iken %21’lik kısmı Zümrüt rütbede.%17'lik bölümü Elmas seviyesinde iken %2’lik bir kısmında Efsane seviyesinde olması dikkat çekiyor.

Zula Hile Karşıtı Sistemi

Zula’da olduğu tüm oyunlarda da hile olmadan ve rekabete dayalı bir sistemin olması için yasaklamaların devam etmesi tüm oyuncuları oldukça mutlu ediyor. Düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayı. Zula oyun içi özelleştirmelerine sahip olmak ve oyun keyfini en üst seviyede yaşamak için ihtiyacınız olan Zula Altın, Kabasakal Online’da sizi bekliyor ! Hemen aşağıdaki görsele tıklayarak Zula Altın satın alabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?