ZULA RAMAZAN SEZONU GELDİ YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


ZULA RAMAZAN SEZONU GELDİ

İlk ve tek yerli MMOFPS oyunu olan ZULA Ramazan Ayına özel etkinlerle dolu bir sezon ile karşımızda. Zula Ramazan Sezonunun resmen başlaması ile beraber onlarca ödül ve sürpriz etkinlik sizlerle olacak.

Ramazan Sezon ’una Özel Kasalar


Ramazan boyunca Sahur, İftar ve Bereket Kasaları ile en sevilen oyun içi eşyalar sizlerin olacak.

Materyal Dolu Sezon!

Zula Pass ile 50.000 Materyal, Görevler ve Kontratlar ile birlikte 60.000’den fazla Materyal ile Silahlarını yükseltmek çok kolay! Şans Arttırıcılar ve Kayıp azaltıcılar yine sezon boyunca sizlerle olacak.

Sezon Boyunca Tüm Yükseltmelerde +%11 Şans!

Silah geliştirmelerinde, sadece haftaya özel değil, tüm sezon boyunca her yükseltme seviyesinde geçerli olan ekstra %11 yükseltme seni bekliyor.

Sezon Boyunca Görevler ve Kontratlar Materyal Ödüllü

Sezon boyunca, Ücretsiz Görevler, Özel Görev Kartları ve Kontratlar Materyal Ödüllü. 60.000’den fazla Rekabet ve ÖTS’de maçlarını zaferle tamamla, her zaferde normal ödüllerin yanı sıra ekstra olarak 183 Materyal kazan

 Sezon Boyunca Tüm Hızlı Lobi TDM ve Rekabet Zaferleri Kasa Ödüllü.

Sezon boyunca, Hızlı Lobi TDM’de ve Rekabet Modu’nda maçlarını tamamla, Kasa Ödüllerini kap

Yüzbinlerce XP ve ZP!

Üst seviyelere daha rahat ulaşmanı sağlayacak bol bol ZP ve XP yine sezon boyunca sizlerle.

Toplamda 200.000 XP ve 200.000 ZP sezonu tamamlaman ile senin!

Yeni Elit Seri – On Bir Ay Serisi

Zula Ramazan Sezonuna özel seri çıktı !

Elit Seriye Özel Kasalar ve Kral Desteleri Zula Pass’te ilerle ya da oyun içerisinden içi marketten Zula Altın ile On Bir Ay Garantili Kral Deste’yi beklemeden satın al !

Zula Pass Nedir?

Günlük görevler, haftalık kontratlar ve sezonluk başarımlardan kazanılan yıldızlarla derece atlayarak özel ödüller kazanabileceğin sezonluk ödül sistemidir.

Zula Pass Nasıl Alınır?

Oyun içi görevler ile zaman kaybetmeden oyun deneyimini arttırmak için Zula Altın satın alarak Zula Pass satın al heyecana uzak kalma ! Zula Pass 9.900 Zula Altın , Zula Pass Plus ise 29.900 Zula Altın ve 200 Yıldız değerinde

Kabasakalonline farkıyla en uygun Zula Altın fiyatları ile güvenilir şekilde alışverişini yap ve Zula Altınlarınla oyun limitlerini zorla farkı yakala!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?