Zula Yaz Sezonu Güncellemesi Yayında ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Zula Yaz Sezonu Güncellemesi Yayında !

Yeni gelen Yaz Sezonu Güncellemesi ile birlikte artık Zula’da tatil bir tık uzağında. Yeni Havuz Haritası, Su Savaşı Modu, Yeni Kasalar ve Yaz Desenleri gibi birçok yepyeni içerikler mevcut. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Zula Altın satın alıp oyun keyfini en üst seviyeye çıkartmak için adres Türkiye'nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online !

Havuz Haritası

Yeni Havuz Haritası’yla birlikte arkadaşlarınla birlikte doya doya Su Savaşı Modu’nda eğlenme ve bol ödül kazanma zamanı başladı.

Yeni Eğlence Modu Su Savaşı’na Hazır Mısınız ?


Birbirinden eğlenceli modların dönem dönem eklendiği, klasik modlar dışında da kapışma imkanı bulduğunuz Eğlence Modu'na bir yenisi daha eklendi. Güncellemeyle birlikte eklenen Su Savaşı Modu'nda hem serinleme hem de serinletme zamanı geldi. Unutmayın, Eğlence Modu'nda bolca ödül de kazanabileceksiniz.

Jeton Market, Lolipop Desenleriyle Sizi Bekliyor

Jeton Market’in beta süresinden çıkışını Lolipop Desenleriyle kutlanıyor. Peki, nereden Yaz Jetonu kazanabilirsiniz ?

- Zula PASS Yaz Sezonu

- Su Savaşı Modu

- Rekabet, Hızlı Lobi TDM, Battle Royale

- Özel Görev Kartları

- Günlük Görevler

- ÖTS

ile Yaz Jetonu'nu kazanıp, biriktirebilir ve Jeton Market'te bulunan istediğin ödülü alabilirsiniz. M93R, AUG A3, MPT-76, Kar98 ve daha birçok silahta Lolipop Desenleri sizi bekliyor.

Yeni Kasalar

Muhteşem üçlü; Deniz, Kum, Güneş Zula’da. Sınırsız Groza, AUG A3, MPT-76, FN FAL Pro, Kar98 ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Yaz Desenleri

Köpekbalığı, Atlantis ve Lolipop Desenleri Yaz Sezonu için Zula'da yerini aldı. Atlantis ve Lolipop Desenleri'ne Jeton Market'ten de ulaşabilirsiniz.

Yaz Eldivenleri

Yaz Sezonu'yla birlikte Yaz Eldiveni ve Lolipop Eldiveni Zula'da yerini aldı

- Yaz Eldiveni, Zula PASS'te

- Sınırsız Lolipop Eldiveni ve Sınırsız Aqua Eldiveni'ni de Jeton Market'te

On Binlerce ZP, XP ve Materyal

Üst seviyelere daha rahat ulaşmanı sağlayacak bol bol XP, XP ve Materyaller yeni sezon boyunca sizinle olacak. Toplamda 100.000 XP, 50.000 Materyal, 50.000 ZP Yaz Sezonu'nu tamamlarsanız sizin oluyor. Sezona özel spreyler, etkinlikler ve çok daha fazlası Yaz Sezonu'nda.

Zula PASS

On binlerce ödül kazanabileceğin Zula PASS'i hemen inceleyebilirsiniz. Zula PASS'i keşfetmeye başlamak için hemen buraya tıklayarak Zula Altınkabasakalonline.com farkıyla satın alabilirsiniz !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?