Zula Yeni Sezon için Gerim Sayım Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Zula Yeni Sezon için Gerim Sayım Başladı

Türk yapımı en sevilen FPS oyunlarından birisi olan Zula’da Yeni Sezon için geri sayım başladı. Yeni sezon ile ilgili detaylar ve paylaşılan bilgiler haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Zula Altın satın almak için adres Kabasakal Online !

Zula Yeni Sezon Detayları

Zula Yeni Sezon için oyun geliştiricileri şimdilik herhangi bir detay paylaşmadılar. Sır gibi gizli tutulan bu yeni sezon içeriklerini tüm oyuncular merakla bekliyorlar. Yeni Sezon özelleştirmeleri ve oyun içerisindeki değişiklikler kısa süre içerisinde açıklanarak oyuncularla paylaşılmış olacak.

Zula Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Zula Yeni Sezon heyecanı 23 Ağustos Pazartesi günü başlamış olacak.


Zula 18 Ağustos Güncelleme Notları

Nişangah Özelleştirmesi

Artık oyun içinde üç farklı nişangah seçebilir, bu nişangahları ayrı ayrı özelleştirilebilirsiniz. Ayrıca nişangah kodunu kaybetmemek için bu kodu kopyalayıp saklayabilir veya arkadaşlarınızla nişangahınızı paylaşabilirsiniz. Oyuna eklenen üç tip nişangah çeşidi ise şu şekilde:

    - Klasik Nişangah: Klasik nişangahı seçtikten sonra ”Nişangah” kısımdan davranış, orta nokta, dış çizgi, renk gibi özelleştirmeleri yapabilirsiniz.

    - Modern Nişangah: Modern nişangahı seçtikten sonra ”Nişangah” kısımdan sabitliği, tepkisi, rengi ve aradaki boşluk mesafesini özelleştirebilirsiniz.

    - Nokta Nişangah: Nokta nişangahın tepkisini, rengini ve genişliğini kendi oyun tarzına göre özelleştirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sniper’da Mermi Sekme Oranının Değiştirilmesi

Zula’da zıplayarak sniper ile düşmanı öldürmek öncesinde daha kolaydı. Bunu biraz daha zorlaştırmak ve oyunu daha da dengeli hale getirmek adına silahın sekme oranı arttırıldı.

Lag ve Işınlanma Sorunu

Artık maç içerisinde internetinizin gittiği anda sistem oyuncunun internetinin gittiğini anlık olarak algılayıp, ekrana bir bildirim verecek. Buna ek olarak maçlarda 10 saniye boyunca internet bağlantısı tekrar sağlanamazsa oyuncu maçtan uzaklaştırılacak. Battle Royale maçında bu durumla karşılaşıldığında ise oyuncunun maçtan uzaklaştırılması 20 saniye olacak.

Zula Yeni Sezon detayları ve Güncelleme Notlarını sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyat garantisi ile Zula Altın satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?