Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

League of Legends Sana Özel Mağaza Teklifleri Geldi

League of Legends Sana Özel Mağaza Teklifleri GeldiRiot Games'in en sevilen oyunlarından biri olan League of Legends'e Sana Özel Mağaza teklifleri geldi. Bu sayede şansınıza bağlı olarak rastgele gelen kostümlere çok uygun fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile LoL RP satın almak için kabasakalonline.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Sana Özel Mağaza Nedir ?Sana Özel Mağaza, yılda birkaç defa her bir sihirda özel ve farkl..
DEVAMINI OKU 

LoL 11.15 Yama Notları

LoL 11.15 Yama NotlarıLeague of Legends 11.15 Yama Notları paylaşıldı. Gelen bu güncelleme ile oyuncular tarafından oldukça güçlü görünen bazı şampiyonlar Nerf alırken, oyunu dengeli tutmak için bazı şampiyonlar ise bufflandı. Riot Games, oyunu güncel tutmak ve rekabeti en üst seviyeye çıkarmak için yaptığı bu değişiklikler oyuncular tarafından büyük beğeni topluyor. İhtiyacınız olan League of Legends RP'ler, En Uygun Fiyat Garantisi ile Kabasakal Online'da sizi bekliyor !Güçlendirilen (..
DEVAMINI OKU 

Valorant Işık Muhafızları Koleksiyonu Oyunda !

Valorant Işık Muhafızları Koleksiyonu Oyunda !Valorant’a beklenen Işık Muhafızları Koleksiyonu seni bekliyor. Birçok oyuncu tarafından oldukça beğenilen bu yeni koleksiyon ile ilgili detaylar haberimizin devamında sizi bekliyor. Bayrama özel ekstra indirimlerle Valorant VP satın alıp Işık Muhafızları Koleksiyonuna sahip olmak için Kabasakal Online sitemize giriş yaparak fırsatları yakalayabilirsiniz !Işık Muhafızları KoleksiyonuYour browser does not support HTML5 video.Işık Muhafızları Sheriff -..
DEVAMINI OKU 

PUBG Mobile 9 - 15 Temmuz Ban Raporu

PUBG Mobile 9 - 15 Temmuz Ban RaporuPUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan geçen haftayla kıyasladığımızda gözle görülür bir düşüş görüyoruz. İşte karşınızda 9 - 15 Temmuz Temmuz Ban RaporlarıPUBG Mobile Haftalık Ban RaporuPUBG Mobile’in bu haftanın ban raporunda dikkat çeken önemli ayrıntılarından biri hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki düşüş olmuş oldu. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her ha..
DEVAMINI OKU 

Bayram Heyecanını Kabasakal Online ile Yaşa !

Bayram Heyecanını Kabasakal Online ile Yaşa !Kabasakal Online ailesi olarak Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz. Umuyoruz ki sevdiklerinizle beraber mutlu, sağlıklı ve oyun dolu daha nice bayramlar geçirirsiniz. Bu bayrama özel olarak size birçok fırsat sunuyoruz. Bayram heyecanını oyun keyfiyle birleştirebilmek için size özel olan indirimlere göz atmayı unutmayın !PUBG Mobile UCPUBG Mobile 20.Sezon heyecanı kısa bir süre önce başlamıştı. Kurban Bayramı’na özel Kabasakal Online..
DEVAMINI OKU 

LoL 13-19 Temmuz Şampiyon ve Kostüm İndirimleri

LoL 13-19 Temmuz Şampiyon ve Kostüm İndirimleriRiot Games’in en sevilen oyunlarından olan League of Legends için yeni haftanın, yepyeni indirimli şampiyon ve kostümleri paylaşıldı. LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri kapsamında; 13-19 Temmuz haftasında, 5 LoL şampiyonu ve 15 LoL kostümü indirime girdi. Şampiyon ve Kostüm İndirimleri, 19 Temmuz Pazartesi 23:59'a kadar geçerli olacak. League of Legends RP için indirimli fiyatlarla doğru adres, her zaman olduğu gibi Kabasakal Online !LoL Şampiyo..
DEVAMINI OKU 

PUBG New State Hakkındaki Detaylar

PUBG New State Hakkındaki DetaylarPUBG New State’in çok önemli gelişmiş özellikleri hakkında bilgiler yavaş yavaş paylaşılıyor. 2051 yılında geçecek olan bu modern dünya Mobile Battle Royale oyunu ile ilgili detayları için haberimizin devamına göz atabilirsiniz. Bu arada PUBG Mobile 20.Sezon başladı. PUBG Mobile UC indirim fırsatları devam ediyor. Türkiye'nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online farkıyla PUBG Mobile UC seninle !PUBG New State Modern Battle Royale Oyunu2051 y..
DEVAMINI OKU 

Metin2 Yaz Festivali Başladı

Metin2 Yaz Festivali BaşladıMetin2'de beklenen Yaz Festivali başladı. Nesne Market'te, petler ve set bonusu sağlayan kostümler oyuncularını bekliyor. Böylelikle oyun içerisindeki gücünüze güç katma şansına sahipsiniz. Nesne Market alışverişleriniz için ihtiyacınız olan Metin2 EP'yi almak isterseniz kabasakalonline.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En Uygun Fiyat Garantisi her zaman olduğu gibi Metin2 EP için de geçerli.Metin2 Yaz Festivali Detayları15.07.2021 Perşembe saat 01:00..
DEVAMINI OKU 

Zula Yaz Sezonu Güncellemesi Yayında !

Zula Yaz Sezonu Güncellemesi Yayında !Yeni gelen Yaz Sezonu Güncellemesi ile birlikte artık Zula’da tatil bir tık uzağında. Yeni Havuz Haritası, Su Savaşı Modu, Yeni Kasalar ve Yaz Desenleri gibi birçok yepyeni içerikler mevcut. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Zula Altın satın alıp oyun keyfini en üst seviyeye çıkartmak için adres Türkiye'nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online !Havuz HaritasıYeni Havuz Haritası’yla birlikte arkadaşla..
DEVAMINI OKU 

PUBG Mobile 20.Sezon Tek Çağı Başladı

PUBG Mobile 20.Sezon Tek Çağı BaşladıPUBG Mobile yepyeni sezonuna hazır mısınız ? PUBG Mobile 20.Sezon Tek Çağı başladı. Tüm oyuncuların merakla beklediği ve büyük bir keyif alacağı bu yeni sezona ait içerikler ve detaylar haberin devamında sizi bekliyor. Yeni sezonda da PUBG Mobile UC satın alma adresin her zaman olduğu gibi Kabasakal Online !PUBG Mobile 20.Sezon Royale Pass İçeriğiBirçok yenilikle birlikte oyuna mükemmel içerikler de eklenmiş oldu. Kostüm, motorsiklet ve araba kaplamaları ile ..
DEVAMINI OKU 

LoL 11.14 Yama Notları

LoL 11.14 Yama NotlarıLeague of Legends 11.14 Yama Notları paylaşıldı. Gelen bu güncelleme ile şampiyonlara Nerf ve Buff gelmiş oldu. Zayıflatılan ve Güçlendirilen Şampiyonlar sayesinde oyunun dengesi sağlanmaya çalışılıyor. Gelen bu dengelemeler sayesinde oyuncuların oyun keyfini en yüksek seviyede tutmak ve rekabeti arttırmak asıl amaç olmuş oluyor. İhtiyacınız olan League of Legends RP'ler, en uygun fiyat garantisi ile kabasakalonline.com'da sizi bekliyor !Güçlendirilen (Buff) Şampiy..
DEVAMINI OKU 

Mobile Legends Bang Bang Yeni Sürüm Yayında !

Mobile Legends Bang Bang Yeni Sürüm Yayında !Mobile Legends: Bang Bang Sürüm 1.5.96 oyuna eklendi. Yepyeni Green Falcon Kostümü de seni bekliyor. Bu sürümle birlikte bazı şampiyonlara güçlendirme ve zayıflatmalar da gelmiş oldu. Yeni gelecek olan şampiyon "Natan" ile ilgili de detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En uygun fiyat garantisi ile Mobile Legends Elmas satın almak için adres, her zaman olduğu gibi Kabasakal Online !Güncelleme DetaylarıTasarımcılardan yeni sürümdeki ekipman ve pen..
DEVAMINI OKU 

PUBG Mobile 2 - 8 Temmuz Ban Raporu

PUBG Mobile 2 - 8 Temmuz Ban RaporuPUBG Mobile Haftalık Ban Raporu paylaşıldı. En popüler Mobile Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile’da hile kullanıp banlanan geçen haftayla bir artış olduğu görülüyor. İşte karşınızda 2 - 8 Temmuz Temmuz Ban RaporlarıPUBG Mobile Haftalık Ban RaporuPUBG Mobile’in bu haftanın ban raporunda dikkat çeken önemli ayrıntılarından biri hile kullanıp banlanan oyuncu sayılarındaki artış oluyor. Oyunda hilesiz bir sistem olması için de her hafta hile kullanan oyuncuları, ..
DEVAMINI OKU 

League of Legends Yeni Şampiyon: Akshan

League of Legends Yeni Şampiyon: AkshanLoL'ün beklenen yeni şampiyonu sonunda oyuna geliyor. League Of Legends yeni şampiyonu Akshan 22 Temmuz’da gelecek güncelleme ile birlikte oyuna eklenecek. Büyük bir heyecanla beklediğimiz Akshan ile ilgili paylaşılan detayları haberin devamında öğrenebilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile League of Legends RP satın almak için kabasakalonline.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterli !Akshan Çıkış Tarihleri- Legends of Runeterra : 14 Temmuz- Teamfight Tact..
DEVAMINI OKU 

Valorant Afet Koleksiyonu Seni Bekliyor

Valorant Afet Koleksiyonu Seni BekliyorVALORANT, League of Legend ilhamıyla tasarlanan Mahvolmuş Kralın Silah Koleksiyonunu yeni güncellemeyle oyuna eklendiğini duyurdu. Ghost, Phantom, Spectre ve Guardian olarak tasarlanan silah kaplamalarına ek olarak bir de Mahvolmuş Kralın Kırık Kılıcı adında bıçak kaplaması içeriyor. Kaplamalar set halinde alınabildiği gibi tek halde de alınabiliyor. En uygun fiyat garantisi ile Valorant VP satın alarak Afet Koleksiyonuna sahip olmak isterseniz kabasakalonl..
DEVAMINI OKU 

Knight Online 1+1 Seviye Atlama Etkinliği Başladı

Knight Online 1+1 Seviye Atlama Etkinliği BaşladıEn sevilen MMORPG oyunlarından biri olan Knight Online’da uzun süredir gelmesi beklenen ve oyuncular tarafından sürekli takip edilen seviye atlama etkinliği başladı. Yüksek seviyede bir oyuncu olma hayallerinize yardımcı olabilmek adına seviyenizi artışınızı hızlandıracak olan bu heyecan verici etkinlik için detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En uygun fiyat garantisi ile Knight Online GB satın alma adresin Kabasakal Online !Etkinlik Tarihi ..
DEVAMINI OKU